Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Friski ulagac, kupovao sam na ljetnim minimumima, osjecao sam se uspjesno kad bi mi dionica otisla u mali plus od kupljene vrijednosti (o proljetnoj avanturi s fondovima ne bi, pokusavam to zaboraviti:)). sada sam s dionicama oko 5% prosjecno u gubitku. Lakse je cekati s manjim minusom, iako, sve to skupa nece biti jako znacajno jednom kad se trend okrene. Drugu turu postavio sam 5-10% ispod sadasnjih cijena, hocu li ovaj put pogoditi dno, podbacaj, prebacaj?

+0,76% [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako su zašutili kataklizmičari,

valentine i tigrić, sječate li se onog filma "Gore ne može",bio je prije naki dan oko ponoći na rtl ili nova tv?

ps.
ovih 0,77% drže ina i atpl , da njih nema bili bi toliko u minusu

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ne sjećam se

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

To je to , sad ćemo neko vrijeme stagnirat na ovim razinama.

ni ja se ne sjecam…

Ima li netko da se sjeća?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Symbol Name Last Trade Change
FCU08.CME Feeder Cattle Sep 08 109.65 Sep 11 0.00 (0.00%)
PBG09.CME Frozen Pork Bellies Feb 09 86.90 Sep 11 0.00 (0.00%)

nema promjena za sada….

to je dobro, jer kod nas IGH je u plusu i INA u plusu…
znakovito…

Meni za tebe piše

Korisnik je na vašoj listi prijatelja

znači što?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Meni za tebe piše

Korisnik je na vašoj listi prijatelja

znači što?


Ups , njesra… idem odma okulistu , previše gledam burzu [embarass]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Kol. tigrus i valentine, da se ne bi krivo shvatili, podržavam Vaš optimizam glede oporavka TK do kojega će nesumnjivo u dogledno vrijeme doči [thumbsup]
Mnogi indikatori koje je kol. tigrus opisao par postova prije upučuju na to,međutim , naše tržište je malo , plitko te dodatno izmasakrirano od strane "gospode" koja su ga trebala nadzirati i regulirati tako da se "mali ulagači", koji su u biti temelj TK, sa pravom osječaju izigrano i prevareno i to nepovjerenje će biti vrlo teško zaboraviti.
Jedino politika ima moč da uredi ZSE da postane transparentno tržište i po potrebi sankcionira razne šerife, rođake,insajdere iz svoje rupe te posebno fondove čiji brokeri radi svoga trejdanja snizuju vrijednost pojedinih vrijednosnica misleći pritom da to mogu kontrolirati dok im kontrola ne izmakne i sve lijepo ode u Mp3 u što smo se, na našu žalost i račun uvijerili!
Ova pol. struktura koja će egzistirati još 3 god za takve promjene nema niti želje niti volje jer se drže iskustva koje su stekli ovih 14god vladanja a to je načelo svačije-ničije i zgrabi dok i kolko možeš i nitko im me nože ništa jer su zakone prilagodili svojim potrebama tako da ih u budučnosti nitko za ništa ne može prozvati!

Unatoć svemu oko n. godine bi moglo biti zanimljivo, bar 4000!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ATPL
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
2.170,00 5 15:58:38
2.155,00 1 15:52:01
HDEL
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
630,00 2 15:54:44
600,02 11 15:42:20
LKPC
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
2.777,77 2 15:56:43
2.665,05 2 14:59:01
DDJH
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
101,43 90 15:59:20
100,00 100 15:53:28
….
U pola minute crobex je sa 0,6 došao na 1.09%

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close