Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ukupan promet na ZSE

51.989.694,43 kuna

ja nagovjestio

55.000.000 kuna

Gdje je nagrada moja?


Sutra kladu bacamo kladu 100E ulaz, ko najblizi prometu nosi sve….



Ne znam da li će nastupiti i kriza kredita u Hrvata,ali Barone bojim se za tebe.Tražeći sve više kriza
ćini mi se da ti upadaš u najveću.
[/quote]

Je, sav se tresem. Idem si popiti pivicu. [smiley]

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Što li tzv. marketing uvjeravanja danas sprema nama?

Tko će koga uvjeriti?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na googlu ukucajte ZSE i ukaže se Zimbabwe stock exchange, slučajno, ili su platili bolju poziciju na pretraživaćima. Imaju i bolju likvidnost.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


Na googlu ukucajte ZSE i ukaže se Zimbabwe stock exchange, slučajno, ili su platili bolju poziciju na pretraživaćima. Imaju i bolju likvidnost.

Imaju i još neke pokazatelje bolje:

http://www.limun.hr/en/main.aspx?id=323269

Nadam se da ih nećemo i mi dosegnut [lol]


Što li tzv. marketing uvjeravanja danas sprema nama?

Tko će koga uvjeriti?

Mene je več uvjerio da se sklonim sa ove "kiki-riki"burze…ali me ¨minus u portfelju zacementirao tu gdje jesam pa sad čekam samo pravi trenutak da iskočim iz ovog sporog vlaka..a i ne može brže kad mu je cijela pruga u lošem stanju.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

danas ne tonemo, sve se to vrti od 3600-3650 i tako iz tjedna u tjedan.

dan je pametniji od noći

Ovo je burza kao i svaka druga u svijetu, ako vam se ne sviđa, vi možete otići, pa nitko i nije rekao da burza donosi dobitke svima.

Dobitak na burzi ne ovisi samo o tome da li indeksi padaju ili rastu, već ovisi o tome koliko je tko spreman na učenje. Kupnja dionice i laprdanje na forumu i čekanje na njen rast je bezveze. Za zaradu treba se jako pomučiti, a to se mnogima ne da. I ako se misli da se samo na međedem tržištu može gubiti onda se jako vara, može se gubiti i na rastućem tržištu ako uletiš negdje gdje nije trebalo.

Sve u svemu prema broju dioničara određenih tvrtki vidi se rapidno smanjenje što još jednom potvrđuje da marketing uvjeravanja je učinio svoje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/soros-prijeti-najveca-financijska-kriza-u-povijesti!,23095.html

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Vidite da sve želje i pozdravi dolaze u isto vrijeme.

Nešto ko ratno stanje, gdje mediji potpiruju mržnju prema potrebi i kroje mišljenja mnogih.

Ako je burza psihologija, onda se nema što reći, osim da se na ZSE uglavnom ništa nije promijenilo, izvješća stižu kao i prije, malo iznenađenja u minus, malo u plus, ali ništa posebno ako gledamo koliko je indeks pao.

Sve u svemu, odigran je uspješan marketing uvjeravanja u minus, odnosno tzv. tjeranje s burze.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Vidite da sve želje i pozdravi dolaze u isto vrijeme.

Nešto ko ratno stanje, gdje mediji potpiruju mržnju prema potrebi i kroje mišljenja mnogih.

Ako je burza psihologija, onda se nema što reći, osim da se na ZSE uglavnom ništa nije promijenilo, izvješća stižu kao i prije, malo iznenađenja u minus, malo u plus, ali ništa posebno ako gledamo koliko je indeks pao.

Sve u svemu, odigran je uspješan marketing uvjeravanja u minus, odnosno tzv. tjeranje s burze.

A i ono umrtvljavanje marketa puno govori o tom marketingu.
Ravna crta Crobexa nam puno govori.
Vraćamo se nazad u 2004. kad je Crobex bio tako pravocrtan.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"


A i ono umrtvljavanje marketa puno govori o tom marketingu.
Ravna crta Crobexa nam puno govori.
Vraćamo se nazad u 2004. kad je Crobex bio tako pravocrtan.

S jedne strane to je i dobro, bolje nazad nego nenormalno prema naprijed, jer očekivanja na tim visinama bila su gotovo jednaka SF, sada iako tako ne izgleda situacija je puno perspektivnija, odnosno veće su šanse pri ovim pokazateljima više zaraditi nego pri onim cijenama na ATH. No, sada igra ulogu i nervi, odnosno koliko tko ima strpljenja čekati. Uglavnom situacija se kod nas stabilizirala, najviše pod utjecajem INE, ali budimo realni, imamo veze s padom u Americi kao i s padom u Zimbabveu, poanta trgovanja je uvjeravanje, tko ima jače argumente pobjeđuje, tako je oduvijek bilo na tržištu kapitala, pa ako me uvjeriš da je situacija kritična, pa ako uspiješ uvjeriti masu, tada pobjeđuješ i obrnuto, isto tako ako je uspiješ uvjeriti da kupnja dionice otvara mogućnost velikih zarada (putem HRT dnevnika, najboji primjer INE).
Biti broker ili financijski savjetnik treba ti samo nekoliko tjedana učenja skirpti i knjiga i imaš diplomu, unosiš naloge, savjetuješ, ali druge uglavnom itd. Pratiti masu, krdo, uz to znati i financije, računovodstvo, imati dovoljno vremena za praćenje svih medija vezanih uz tržište ima njih puno manje, a za to ne postoji diploma, za to ti je najbolji pokazatelj tvoje stanje vrijednosnica, plus ili minus. Većina finan. savjetnika, pogotovo velikih kuća se ponaša kako gazda kaže ili prema onome što je naučio iz knjiga, a to se samo u nekim okolnostima može primijeniti na realnom tržištu.
Pravu vrijednost dionica treba znati svaki pojedinac za sebe, priliku za kupnju ili prodaju treba povući svaki pojedinac, a utjecaji koji dolaze iz vana imaju samo jedan jedini cilj, a to je zašprehavati svijet, i oni se nazivaju cinici, jedino što znaju je plašiti svijet i držati milijune ljudi kao taoce svojih kvazi analiza, proročanstava itd.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close