Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

16. 12. 2008. | 20:33

RH – SLO
Šef hrvatske diplomacije potvrdio: Prihvaćamo francuski prijedlog!

Mogli bi sutra nastaviti u revijalnom tonu.
[thumbsup]

nema komentara tko je kriv za ovakvo stanje na burzi,tko je odgovoran za rast,opet mali za……..u



u zadnjih nekoliko dana je croby porastao cca 15% a HT je u totalnoj banani, iskreno to bas i ne kuzim

To ni meni nije jasno… ima li neko objašnjenje? Mislio sam dokupit sutra, al ne znam, ko da je zakopana ispod 200…
[/quote]
ja bi rekao da je ljudi smatraju ne potentnom, da ne kazem impotentnom, odnosno zna se koje brze padaju a isto tako i brze rastu.
No stoji to vase zapazanje da se ne mice sto je malo cudno, moguce je i da se izlazi iz ht-a da bi se uslo u nesto da opet kazem malo nes(p)retnije, potentnije dionice.
P.S. Malo sam ga zapetljao ali misao vodilja je ocita mislim…sto ne znaci da je i ispravna….

No pain no Game


hoce neko vec zatuc tu atpl?? jos malo pa nestalo.. [lol]

Moram se citirat al na*ijem onog ko mi je dao 1, dao Bog da i sutra to napisem u 11:21 kao danas pa da zavrsi kako je zavrsilo danas..
pusa jedinicaru
[kiss]

No pain no Game



u zadnjih nekoliko dana je croby porastao cca 15% a HT je u totalnoj banani, iskreno to bas i ne kuzim

To ni meni nije jasno… ima li neko objašnjenje? Mislio sam dokupit sutra, al ne znam, ko da je zakopana ispod 200…
[/quote]
Pa ti onda pričekaj da probije 200 i onda kupi. Još bolje čekaj da probije 230. Onda kupi.


nema komentara tko je kriv za ovakvo stanje na burzi,tko je odgovoran za rast,opet mali za……..u

kolega svi eu i usa indexi su cca barem 15% od najlosijeg izdanja od mislim oko 27.10.
mi smo od tada pali jos 25 % pa kako kardum veli trebamo rast 50 da bi bili na nuli.
to ulijeva povjerenje da atlanska ipak vrijed 300 ili mozda 1500 kako ce nekome odgovarat
uglavnom neke su vec rasle 40-50% od najnize u par dana pa kad nas obavjeste da je kriza prosla, djonice se prodaju lova se legalizira i opet tko je jamio jamio.
sirotinja ostaje s povecanim kreditnim zaduzenjima i s vecim jarmom nad glavom.
zivilaaaaaa oj premilaaaa nasa rvatska
malo cese sam izmjenit izreka iz devedesetih
IMAJU HRVATSKU

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

RIZIBIZI
Kriza,recesija,kriza,recesija,kriza……i tak kud god se okreneš. Iz paštete skače. Već bi i debil shvatio. A di su novci,pitam ja vas??? Podliježemo masovnom ludilu!

…pa što nisi čuo di su novci…???…puna Amerika naših kuna…a što ćeš ljudi se oporavljaju. Velike su zime tamo, valja nešto naložiti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Što očekivati do kraja godine, kakav je trend. Eto kratka analiza je da će biti rast, jer svima je dosta padova…………

http://broj.tk

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



u zadnjih nekoliko dana je croby porastao cca 15% a HT je u totalnoj banani, iskreno to bas i ne kuzim

To ni meni nije jasno… ima li neko objašnjenje? Mislio sam dokupit sutra, al ne znam, ko da je zakopana ispod 200…
[/quote]
__________________________________________________________________________________
Ono što je naj vieše padalo a ima solidan prinos sada se nivelira većom brzinom a HT kao dionica koja ima 40 miljona komada u slobodnoj prodaji dok se pokrene treba joj dobra dva mjeseca zagrijavanja ostalih

Da su razmjeri krize u RH prenapuhani, te da slijedi smirivanje i stabilizacija izgledno je. Na tom tragu je i tekst u Jutarnjem: Bohaček. kreditna kriza ne postoji i novca ima .U nastavku cjelokupan tekst.
http://www.jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2008,12,17,banke_kamate,145349.jl

povlače se nalozi i sa prodaje i sa kupnje čekat će se zadnjih desetak minuta pred otvaran je da se vidi gdje idemo….idemo gore
NEMA PRODAJE po ovim cijenama

dan je pametniji od noći

danas bi mogli probiti 1800 bodova


danas bi mogli probiti 1800 bodova

Gledaj amere, gledaj europu… pa gdje ti živiš?

Pogledaj naloge na dlkv?
Netko stavio 1 komad na 365? Čista manipulacija… da se lakše iskrca…

Fond menađeri u bussnisovoj anketi predviđaju opravak TK u 2010…..znači ova i iduća im trebaju da se nakrcaju dionicama

Puknut će danas HT-ov link na burzu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close