Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni danas više nebumo vidli euforiju, bilo pa prošlo na spekulacijama OMW-a.

hihihi ( u dvije minute na ini 7,8 milja, cijena preko 3.100kn ) [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Po meni danas više nebumo vidli euforiju, bilo pa prošlo na spekulacijama OMW-a.

bio si u pravu ravno dvije minute [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ide sve gore i danas i dokle god traje ovakav promet na INI

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

nije ljubo spominjao minimalnu cijenu 3500 🙂

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.


Danas bi se INA trebala smiriti, a druge dionice bi trebale odraditi rast. [thumbsup]

Bok Baron! Jel ti čitaš sam sebe?

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

nije ljubo spominjao uludo minimalnu cijenu 3500 🙂

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.


@mig: tko je utukao 25 milja u DLKV jucer i zasto?

to je gledanje samo s jedne strane, jer se može postaviti i pitanje: tko je izašao iz dalekovoda uzevši 25 milja i zašto? U tom trenutku netko je procjenio da mu je bolje izaći a druga strana da je bolje ući. Ali samo će jedna profitirati. Samo je pitanje koja?

krivo, jedni su već zaradili ( prodavači ) a drugi će tek zaraditi ( kupci po 800 kn ) ………..pardon već su zaradili odluče li prodati po 880 kn [thumbsup]……..samo postavlja se pitanje zašto prodati dlkv po tako niskoj cijeni??? ………….kad će uskoro moći po puno višoj

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

imam osjećaj da se danas kolege, koje su nedavno prodale inu, neće hvaliti ………………. [lol]
a ni pesek također [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


nije ljubo spominjao uludo minimalnu cijenu 3500 🙂

Jok, nije. Samo je veselo prodao na 3000, jer je rekao da je to napuhana cijena i ne vjeruje da se može ponovno vratit na te razine u skorije vrijeme. Ljubo želi u politiku. Zna on di ima para više nego na burzi, a koketiranje s lijevima, pa desnima stavlja težinu na njegovo mišljene i stručnu procjenu. On je knjiški moljac i tamo bi i trebao ostati.

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


imam osjećaj da se danas kolege, koje su nedavno prodale inu, neće hvaliti ………………. [lol]
a ni pesek također [kiss]

ja sam ju davno prodao i to prvi put na cijeni poput današnje, na žalost drugi put po puno nižoj cijeni.
svejedno samo neka INA raste [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


imam osjećaj da se danas kolege, koje su nedavno prodale inu, neće hvaliti ………………. [lol]
a ni pesek također [kiss]

neznam zašto pa povukla je cijelo tržište bar zasad a i to je nešto!

dan je pametniji od noći

New Report

Close