Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Znaju svi koji prate Ininu dionicu

Upravo našao. Kupuju PBZ obavezni mirovinski fond i Citibank i to vjerovatno zbog toga jer je OMV dao ponudu za otkup 7% dionica u gotovini. Eeee bilo bi lijepo da imamo ponovni slučaj Plive, samo ovaj puta s INOM.
[/quote]

To nije Citibank nego račun na kome su svi GDR-ovi na LSE. Dakle netko kupuje pa prebacuje u London. Ako su ove dionice danas prebacene u London, to ne znaci da su danas i kupljene.

[/quote]

Većinu dionica odnosi se na PBZ obavezni mirovinski fond, a one su kupljene.

[/quote]

To stoji. Ja samo hoću reći da dionice koje su kupljene na određeni dan u Zagrebu nemoraju biti prebačene u London isti dan. Obično jesu, ali nije pravilo. Dobro je i što novac teče iz Londona u Zg, a ne obratno. I dobro je što stranci kupuju naše dionice.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Komentari trgovanja.

– najprije smo imali deytrejdre koji su se nakrcali pri prvom padu i sada su postali dugoročni.
– ali nakupovali dionice i naši dežurni katastrofičari, a one još dolje.
– sada će nam i katastrofičari postati dugoročni.
– veliki pad više nitko niti ne zaziva.
– ali se je zato uvukao strah od mogućnosti velikog pada.
– blistavu budućnost nitko ne vidi.
– ovo ja ovako nabacujem, ali na današnjem pisanju na ovoj temi se je jako lijepo dalo iščitati kakva je psihologija mase.

– što sam ja danas radila na burzi.
– prodavala, normalno ono na čemu sam u dobitku.
– postavila sam se na šest dionica na bedasto jeftinu kupnju, ali ništa nije prošlo.
– na nekim stvarima me i lipare.

– I love this game.
Pozdrav !


Komentari trgovanja.

– najprije smo imali deytrejdre koji su se nakrcali pri prvom padu i sada su postali dugoročni.
– ali nakupovali dionice i naši dežurni katastrofičari, a one još dolje.
– sada će nam i katastrofičari postati dugoročni.
– veliki pad više nitko niti ne zaziva.
– ali se je zato uvukao strah od mogućnosti velikog pada.
– blistavu budućnost nitko ne vidi.
– ovo ja ovako nabacujem, ali na današnjem pisanju na ovoj temi se je jako lijepo dalo iščitati kakva je psihologija mase.

– što sam ja danas radila na burzi.
– prodavala, normalno ono na čemu sam u dobitku.
– postavila sam se na šest dionica na bedasto jeftinu kupnju, ali ništa nije prošlo.
– na nekim stvarima me i lipare.

– I love this game.
Pozdrav !


pozdrav

Vjeko?
moze li se pofuk odmoderirati?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Komentari trgovanja.

– najprije smo imali deytrejdre koji su se nakrcali pri prvom padu i sada su postali dugoročni.
– ali nakupovali dionice i naši dežurni katastrofičari, a one još dolje.
– sada će nam i katastrofičari postati dugoročni.
– veliki pad više nitko niti ne zaziva.
– ali se je zato uvukao strah od mogućnosti velikog pada.
– blistavu budućnost nitko ne vidi.
– ovo ja ovako nabacujem, ali na današnjem pisanju na ovoj temi se je jako lijepo dalo iščitati kakva je psihologija mase.

– što sam ja danas radila na burzi.
– prodavala, normalno ono na čemu sam u dobitku.
– postavila sam se na šest dionica na bedasto jeftinu kupnju, ali ništa nije prošlo.
– na nekim stvarima me i lipare.

– I love this game.
Pozdrav !

Glupost.

pozdrav ljudi! godišnji prošao!
u nove pobjede i gubitke!

dan je pametniji od noći




Crobex s Inom na 2000 = 3355.
Mislim da smo vrlo blizu dnu.

propustio sam nesto,ina 2k? to na vasoj virtualnoj?
[/quote]

14.4.2007.
Čisto zbog procjene što drži Crobex, i koja mu je realna vrijednost. [sealed]
[/quote]
jasno kolega ali HT je bio 315

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


pozdrav ljudi! godišnji prošao!
u nove pobjede i gubitke!

danas poslije ti mjeseca sveopca situacija izgleda puno gore nego na pocetku travnja
samo tada smo imali vecu prodaju iz znanih razloga

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



bok svima!
danas nisam bio na forumu…
e pa stvarno svasta sad vidim da se dogadja…

evo na igh nalog na prodaji 82 komada na 9000kn. [lol]
stvarno majstorski…
svaka cast! [thumbsup]
ako ovo nije manipuliranje cijenom onda ne znam kaj je…

pitanje kolegi koji je postavio taj nalog od 82 dionice:
koga VI pokusavate uplasiti?

samo dajte, silujte trziste, puno cete zaraditi…
[thumbsup] [lol]


pa ako proda sutra u prvoj transakciji cca 80k do kraja dana
[/quote]

bok.
pa sad bas…. [lol]
evo ti prodaja danas…
nestalo 82 komada!

prodaja
9.298,09 2
9.390,00 1
9.440,00 1
9.450,00 2
9.480,00 8
9.500,00 1
9.553,00 2
9.590,00 1
9.600,00 3
9.650,00 1

frajer ja satajao na bidu na cca 8800 i plasio male sa mrcinom na 9000…
koje fore… [lol]
ja stvarno ne znam ko to jos "pusi", pa to je odavno vec passe…
[thumbsup]

Usliši naše molbe i neka bude jedno veliko preuzimanje na HR tržištu

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

biti će kolega, biti će…………………koliko ja vidim mirovinci i ostali uredno skupljaju velike količine dionica INE
očigledno znaju po kojoj bi cijeni trebalo ići preuzimanje………a za tajming se moramo još strpiti

strašljen [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


biti će kolega, biti će…………………koliko ja vidim mirovinci i ostali uredno skupljaju velike količine dionica INE
očigledno znaju po kojoj bi cijeni trebalo ići preuzimanje………a za tajming se moramo još strpiti

strašljen [tongue]

Iz tvojih usta u božje uši. Molimo za veliko preuzimanje i priljev velikog kapitala na hrvatsko tržište

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close