Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


url]http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe[/url]

[cry]

I ovi malo što su u zelenom ,lagano tonu

[cry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

čini mi se da se lagano navlači kupnja….pa onda istovar, na većini dionica [huh]
ili mi se samo čini….

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....


čini mi se da se lagano navlači kupnja….pa onda istovar, na većini dionica [huh]
ili mi se samo čini….

nadajmo se da ti se samo čini [rolleyes]

Da se nije burza preselila u Krapinu, Zabok…ovo ide po onoj zagorskoj: ‘pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol’…i tako dok ima u bačvi vinčeka [rolleyes]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


Što je manja trgovina u vremenu krize, to će biti veći skok u doba poleta rasta, i zato je bolje da ima što manje trgovine po bilo kojim cijenama, dok ne dođe bolje vrijeme………….

Dok mnogi prizivaju veliku likidnost i rast u doba krize, to je isto kao da prodavač na otvorenoj tržnici očekuje veliki promet, a baš tada u to vrijeme grmi, sijeva, i kiša jako lije…….

Slazem se. Jos samo da kriza ne potraje.

nisam bob, ali dylan ...


čini mi se da se lagano navlači kupnja….pa onda istovar, na većini dionica [huh]
ili mi se samo čini….

Slažem se, pun je forum onih koji drukaju na up, up samo da se istovare.
U bear marketu smo i jedina prava taktika su brzi ulasci i izlasci.
Samo za to treba likvidnost koje nema. Čini mi se da će daytraderi loše proći.

kakvo je ovo trgovanje?
2 milje kuna u 45 minuta?

dionice su u nekakvom plusu ali ni makac od toga za sada…

Danas obzirom da je petak i da igra Hrvatska previđam vrlo mali promet uz minimalni rast Crobexa.

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Što je manja trgovina u vremenu krize, to će biti veći skok u doba poleta rasta, i zato je bolje da ima što manje trgovine po bilo kojim cijenama, dok ne dođe bolje vrijeme………….

Dok mnogi prizivaju veliku likidnost i rast u doba krize, to je isto kao da prodavač na otvorenoj tržnici očekuje veliki promet, a baš tada u to vrijeme grmi, sijeva, i kiša jako lije…….


Upravo tako, mala likvidnost i rast ne bi trebali biti optimistični pokazatelji. Tehnički crobex su mnogi analizirali crtajući različite trokute i klinove, no pravi smjer mislim da će odrediti cijena nafte na tržištu i to:
1. Ako kina nastavi ukidati subvencije (jučer poskupili 18%) nafta ide dolje, burza ide gore (čekamo 22/6, sastanak OPEC, već izgleda optimistično).
2. Ako Buš započne novi rat u Iranu nafta ide na 200 sve ide dolje, također i ako amerikanci pokažu još draw-back u privredi.

Vjerujem u visok stupanj ravnoteže između ove dvije točke. Preporučujem koju knjigu od Noam Chomsky.

Kada potvrdimo ove događaje, tehnička analiza samo će reči do koje granice rastemo ili padamo.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


Danas obzirom da je petak i da igra Hrvatska previđam vrlo mali promet uz minimalni rast Crobexa.

Slazemo se kolega, ipak vecina slobodnog kapitala , prema provjerenim informacijama sa terena , sljeva se u kladionicarske lance.
Za daljnji rast indexa moramo pricekati zavrsetak nogometnog prvenstva i povratak kapitala na burzu ,mada to treba uzeti sa rezervom jer ce sigurno i mnogi investitori ostati kraći , koji ce morati prodavati dionice i tako produbit korekciju do 2800 bodova.
Koliki je koeficjent na Hrvatska – Turska ?

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ponovno nelikvidnost, ovaj put na nižim nivoima?!
Mišljenja sam da cemo imati još jedan udar prema dole, pa lagani ispravak, barem u ovoj fazi-
ali ostaje problem nelikvidnosti, dok se on neriješi nema nam oporavka, a kad će se riješiti samo Bog zna.

ovo stanje nevalja mora se nesto desit neka dobra vjest da trziste bude likvidno a ako ameri i EU pocmu tonut mislim da cemo imi za njima

New Report

Close