Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


febo: ” dugoročno rastemo, kratkoročno moglo bi vrlo brzo doći do ponovnog pada.. to je samo moje mišljenje ” Dugorocno smo svi mrtvi! [lol]

točno
zato što češće koristi mišić
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


dugoročno rastemo, kratkoročno moglo bi vrlo brzo doći do ponovnog pada.. to je samo moje mišljenje

Pa ja bi rekao da veliki promet na uzlaznom ne prevelikom rastu je nešto što bi svakoga trebalo veseliti, a to je upravo ono što se događalo danas na ZSE. No dobro priznam, malo je prebrz rast, ali s obzirom da smo tonuli jako dugo i jako puno, onda je i ovo opravdano i očekivano. Čak i tehničke analize na mnogim dionicama počele kazati buy signal na kojeg se oslanja veliki broj investitora, posebno institucionalni, tako da je za očekivati rast i u sljedećim danima. Naravno da sve to ovisi o jako puno parametara, ali za sada sve kaže onako kako si većina nas na burzi želi, jer malo kome sada odgovara pad. Što će pa rast biti polaganiji zasigurno će biti i postojaniji, zato bi bilo možda bolje da rastemo po 1% dnevno ili čak i manje, što navodi investitore na postepeno povećavanje dionica u svom portfelju iz dana u dan. No kako bilo da bilo ipak svima nama želim što više zelenila.
[wink]


Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti?

možda već ovaj tjedan….imaš dovoljno vremena da rasporediš pozicije na bidu
[wink][smiley][lol] [tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


možda već ovaj tjedan….imaš dovoljno vremena da rasporediš pozicije na bidu [wink][smiley][lol] [tongue]

teško čak sam siguran da se to neće dogoditi, a kada zvrši tjedan reći ću zašto[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti?

Nije Febo onaj jaro David Koperfild,a i onaj Koperfild je upitan..Kaze da leti,pa sto onda placa avion ?
Ti bi Barone mogao otic malo na godisnji, da se odmorimo od tebe ………….
[bye]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti?

Meni je jako zanimljivo da to pita osoba, koja je još prije par dana djelila savjete…

[emo_cool]

febo:

možda već ovaj tjedan….imaš dovoljno vremena da rasporediš pozicije na bidu [wink][smiley][lol] [tongue]

teško čak sam siguran da se to neće dogoditi, a kada zvrši tjedan reći ću zašto[thumbsup]

Ti ne zajebavaj ..ako znas reci ako ne znas suti,i nama treba love ,zini ako sta znas[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Baron: ” Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti? ” Nije Febo onaj jaro David Koperfild,a i onaj Koperfild je upitan..Kaze da leti,pa sto onda placa avion ? Ti bi Barone mogao otic malo na godisnji, da se odmorimo od tebe …………. [bye]

Koji bi to lijepi odmor bio,,,kad bi neki [sealed]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Baron: ” Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti? ” Meni je jako zanimljivo da to pita osoba, koja je još prije par dana djelila savjete…

[thumbsup][lol]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Baron: ” Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti? ” Meni je jako zanimljivo da to pita osoba, koja je još prije par dana djelila savjete…

Savjet vrijedi, koliko i košta,[wink]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


febo: ” dugoročno rastemo, kratkoročno moglo bi vrlo brzo doći do ponovnog pada.. to je samo moje mišljenje ” Pa ja bi rekao da veliki promet na uzlaznom ne prevelikom rastu je nešto što bi svakoga trebalo veseliti, a to je upravo ono što se događalo danas na ZSE. No dobro priznam, malo je prebrz rast, ali s obzirom da smo tonuli jako dugo i jako puno, onda je i ovo opravdano i očekivano. Čak i tehničke analize na mnogim dionicama počele kazati buy signal na kojeg se oslanja veliki broj investitora, posebno institucionalni, tako da je za očekivati rast i u sljedećim danima. Naravno da sve to ovisi o jako puno parametara, ali za sada sve kaže onako kako si većina nas na burzi želi, jer malo kome sada odgovara pad. Što će pa rast biti polaganiji zasigurno će biti i postojaniji, zato bi bilo možda bolje da rastemo po 1% dnevno ili čak i manje, što navodi investitore na postepeno povećavanje dionica u svom portfelju iz dana u dan. No kako bilo da bilo ipak svima nama želim što više zelenila. [wink]

Ma kolega, očito je da mirovinci ulaze i beru vrhnje zadnjih tjedan dana i svakodnevno beru dionice do blokade onemogućavajući da se mali ukrcaju. Samo jedno bih rekao. FINANCIJSKI inženjering.

@zgubidan10

Pa tko je zgubidan? Ja ili ti.[lol]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close