Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZANIMLJIVA TEMA DANAS U OTVORENOM

Otvoreno
HTV1 16.04.2008. 22:30

Od početka godine na burzi se izgubilo 100 milijarda kuna.
Vrijednost Crobexa i dionica pada i tome se ne nazire kraj. Ima li država instrumenata za obuzdavanje ovog dosad nezabilježenog pada na Zagrebačkoj burzi?
Može li braniteljski fond oslabiti burzu?
O tome večeras govore Ante Samodol, Robert Motošić, Snježana Mlinarević i Darinko Kosor.

Voditelj: Mislav Bago
Urednik: Mislav Bago

14.04.2008.

Pa ljudi, otvorite temu za komentiranje Iveka, pa si dajte oduška![yawn]
Ohladite malo….
Čovjek iskreno iznosi svoje mišljenje (s kojim se vrlo često slažem), a ekipa u papirim drvlje i kamenje (valjda nervoza)…
Bear market…bear market[shocked][bye][bye]
Inače…mislio sam danas ujutro nešto i shortati, ali kad sam vidio to krdo[bye][bye][bye][bye]
Bit će ponovno suza…[shocked][cool]

Nije sve tako sivo.....


Saladin: ” neće nama puno trebat da dođemo do 5000 bodova, kad hrvati počnu lupat po asku poletićemo gore samo tako. nema kod nas nita normalno, mi smo krdo koje kad zazeleni preskačemo jedan drugoga , isto tako i kad pada ” Samo nemojte se opet zaboravit iskrcat na 5000!

Bojim se da nećemo tako skoro vidjeti 5000bodova.
Sutra očekujem ponovno pozitivne blokade do 11.30,a u nastavku trgovanja,ili pod kraj dana,ponovni istovar.


Beaver: ” EJ, HVALISAVCI OLADITE MALO! ” Prestani vikati to je nekulturno i ako ti se ne sviđa nemoraš čitati.

Tebi je ovo vikanje? Pa to je grobna tišina.


ZANIMLJIVA TEMA DANAS U OTVORENOM

Otvoreno
HTV1 16.04.2008. 22:30

Od početka godine na burzi se izgubilo 100 milijarda kuna.
Vrijednost Crobexa i dionica pada i tome se ne nazire kraj. Ima li država instrumenata za obuzdavanje ovog dosad nezabilježenog pada na Zagrebačkoj burzi?
Može li braniteljski fond oslabiti burzu?
O tome večeras govore Ante Samodol, Robert Motošić, Snježana Mlinarević i Darinko Kosor.

Voditelj: Mislav Bago
Urednik: Mislav Bago


Ništa se u otvorenom neće čuti što već nismo čuli, nit će se reći otvoreno što svi znaju….
Još jedan cirkus za raju[thumbsup]

Nije sve tako sivo.....


Saladin: ” neće nama puno trebat da dođemo do 5000 bodova, kad hrvati počnu lupat po asku poletićemo gore samo tako. nema kod nas nita normalno, mi smo krdo koje kad zazeleni preskačemo jedan drugoga , isto tako i kad pada

” Samo nemojte se opet zaboravit iskrcat na 5000!

mislis da dolazimo na 5000?
zasto to mislis?


*bingo*: ” ZANIMLJIVA TEMA DANAS U OTVORENOM Otvoreno HTV1 16.04.2008. 22:30 Od početka godine na burzi se izgubilo 100 milijarda kuna. Vrijednost Crobexa i dionica pada i tome se ne nazire kraj. Ima li država instrumenata za obuzdavanje ovog dosad nezabilježenog pada na Zagrebačkoj burzi? Može li braniteljski fond oslabiti burzu? O tome večeras govore Ante Samodol, Robert Motošić, Snježana Mlinarević i Darinko Kosor. Voditelj: Mislav Bago Urednik: Mislav Bago ” Ništa se u otvorenom neće čuti što već nismo čuli, nit će se reći otvoreno što svi znaju…. Još jedan cirkus za raju[thumbsup]

procitati ce forum i onda pricati o tome sto ovdje pise [lol]

po mom vidjenu situacija je ovakva:
neki su izgubili zivce i prodali sa gubitkom
drugi se nadaju sutra prekosutra prodati
treci ce cekati
nisu mi jasni ovi koji sada zele prodati i poslije ovog inzenjernga zadovoljit se mrvicama.
kako vam nije jasno da tek sada ulaze oprezni sto znaci i jaci ulagaci koji su do sada pratil sta se dogadja i nisu isli na prvu loptu,a vi koji zelite propustiti gozbu zadovoljite se mrvicama.moram naglasiti da bas nisam pristalica dugorocnog ulaganja vise sam spekulant ali priliku treba prepoznati[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

*bingo*:

ZANIMLJIVA TEMA DANAS U OTVORENOM

Otvoreno
HTV1 16.04.2008. 22:30

Od početka godine na burzi se izgubilo 100 milijarda kuna.
Vrijednost Crobexa i dionica pada i tome se ne nazire kraj. Ima li država instrumenata za obuzdavanje ovog dosad nezabilježenog pada na Zagrebačkoj burzi?
Može li braniteljski fond oslabiti burzu?
O tome večeras govore Ante Samodol, Robert Motošić, Snježana Mlinarević i Darinko Kosor.

Voditelj: Mislav Bago
Urednik: Mislav Bago

Ništa se u otvorenom neće čuti što već nismo čuli, nit će se reći otvoreno što svi znaju….
Još jedan cirkus za raju[thumbsup]

nema veze, mozda ce se nesto moci iscitati izbedju redaka…[cool]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Vaš link
Ljudi vidite ponovno zlato, nafta opet luduje,…a vi nakon brojkom i slovom (2) dva dobra dana u transu……
Bit će opet
[cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][bye][bye][bye]

Nije sve tako sivo.....

Kairos:

*bingo*:

ZANIMLJIVA TEMA DANAS U OTVORENOM

Otvoreno
HTV1 16.04.2008. 22:30

Od početka godine na burzi se izgubilo 100 milijarda kuna.
Vrijednost Crobexa i dionica pada i tome se ne nazire kraj. Ima li država instrumenata za obuzdavanje ovog dosad nezabilježenog pada na Zagrebačkoj burzi?
Može li braniteljski fond oslabiti burzu?
O tome večeras govore Ante Samodol, Robert Motošić, Snježana Mlinarević i Darinko Kosor.

Voditelj: Mislav Bago
Urednik: Mislav Bago

Ništa se u otvorenom neće čuti što već nismo čuli, nit će se reći otvoreno što svi znaju….
Još jedan cirkus za raju[thumbsup]

nema veze, mozda ce se nesto moci iscitati izbedju redaka…[cool]


A, što Antiša sada može reći…
Nema sada nazad…
Šprajc je kriv[cool]
To je ona priča:”Ko nas bre zavadi”!!!

Nije sve tako sivo.....

deimos:

Saladin: ” neće nama puno trebat da dođemo do 5000 bodova, kad hrvati počnu lupat po asku poletićemo gore samo tako. nema kod nas nita normalno, mi smo krdo koje kad zazeleni preskačemo jedan drugoga , isto tako i kad pada

” Samo nemojte se opet zaboravit iskrcat na 5000!

mislis da dolazimo na 5000?
zasto to mislis?

Nisam rekao da mislim da ce doc do 5k, nego da bi bilo dobro udrit bjezaniju ako dodje do tamo. Da nebi opet bio “najbrzi prst” prema dolje. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close