Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Atlas u blokadi, POZITIVNOJ!!![lol]


Ispada da je bolje odradio posao Samodol nego Jurčić. [lol]

moram priznati da je samodol pravi stručnjak svog posla…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ovo se zaustavlja na 2700…


govorio si prvo do 3700, pa 3400, pa 3200…. do koliko padamo?

Tesko je reci. Vjerojatno nize nego itko zeli i pomisliti. Uhvatila me hebena skepsa nakon sastanka na ZSE u petak. Gle iako sam u cashu ovo me brine….. DA je dobro – nije.

skype - ivek1234

sve pogodiše http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=168&Itemid=114

Torpediralo Atlansku.
Nema prezivjelih

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

tigrus:

govorio si prvo do 3700, pa 3400, pa 3200…. do koliko padamo?

Tesko je reci. Vjerojatno nize nego itko zeli i pomisliti. Uhvatila me hebena skepsa nakon sastanka na ZSE u petak. Gle iako sam u cashu ovo me brine….. DA je dobro – nije.

i me na žalost. čim se počne govoriti o stanju na burzi , da nema mjestu panici i sl. , nikako to ne može biti dobro. pogotovo kad mi je tu još kosorica u glavnim ulogama , e , onda je to previše.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

I što sada? Sada kad su nam gaće skinuli do pete?

Hell is Empty and all the Devils are Here

tigrus:

govorio si prvo do 3700, pa 3400, pa 3200…. do koliko padamo?

Tesko je reci. Vjerojatno nize nego itko zeli i pomisliti.

Do nominale! A onda ćemo prognozirati dalje.

crobex – 6,07

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ode ATPL. Ovo se definitivno izvrnuo neki fond….. Nema sumnje.

Ma nije! To su opet ti mali….[wink]

Nije sve tako sivo.....


Torpediralo Atlansku. Nema prezivjelih

Prošao mi nalog ispod 2000 ali se baš i ne veselim!!!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Jednostavno – ako si u dionicama, ne izlazi, a ako si u kešu, počinji sa kupovinom. Večina njih sad je stvarno podcijenjena.

potopljen i jdpl

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


I što sada? Sada kad su nam gaće skinuli do pete?

A što se onda radi?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ovi koji su prodali živi če se pojest kada počne rast a raslo bu brzo kak je i padalo,Stojić kriza staje između 3200-3300 bodova a sada je to-to dno[thumbsup]

NEMA PREDAJE

New Report

Close