Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bio si veći medo od mede. [wink]
Čak ni on nije bio toliki skeptik.

No respect


Ovaj deimos je postao mrgud na sve. Totalno je prešao na dark side.

on je naš dark horse

I love the Smell of Profits in the Morning

“Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eat”s you”
Jeff Lebovski[cool]

Moderatora treba zabranit!!!


SLK: ” Ovaj deimos je postao mrgud na sve. Totalno je prešao na dark side. ” Ma sto nije mogao taj pricekat jedan dan. Bas se isao stavit na bid, kad ono… Dobro, nekad ti ulovis medu, a nekad medo ulovi tebe. [lol]

đaba ste se rano dizali kolega [lol] [lol] [lol]


SLK: ” Ovaj deimos je postao mrgud na sve. Totalno je prešao na dark side.” on je naš dark horse

aj ti fazan prestani tu drukati na tenkove i chatati sa autima i darkhorseima… imas posla na JDPL…. ode to u ambis…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

nego slušam u jutro na CNNu da će BoE najvjerovatnije zadržati kamatnu stopu na postojećoj razini za ECB se još ne zna, ali i oni bi mogli….s obzirom na najave da će dizati ovo bi mogla biti dobra vijest [thumbsup]


fazan: ” SLK: ” Ovaj deimos je postao mrgud na sve. Totalno je prešao na dark side.” on je naš dark horse ” aj ti fazan prestani tu drukati na tenkove i chatati sa autima i darkhorseima… imas posla na JDPL…. ode to u ambis…

stvarno ne znam što tu više može pomoći … jedino da tenkove pošaljem na split …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajde ptico prepelico, bit će i Hajduk jednom prvak, ne trebaš odmah cirkus radit i slat tenkove dolje. [tongue]

Još ćeš nam tenkistu navuć na temu.

No respect

Ne vidim nikakav ambis na JDPL?? Tko ima sliku sa ambisom neka je posta[tongue]

danas se fino poteglo. u sar vremena 26 milja prometa i +0,69%. valjda bu se održalo.

baš me zanima dali će banke potegnuti sad malo ili će se zatvarati po kupnji.

inače, kolega tenkista je kažnjen za nešto?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


danas se fino poteglo. u sar vremena 26 milja prometa i +0,69%. valjda bu se održalo. baš me zanima dali će banke potegnuti sad malo ili će se zatvarati po kupnji. inače, kolega tenkista je kažnjen za nešto?

to sam i ja primjetio…stavili ga na moderiranje[huh]

TunaSalad:

danas se fino poteglo. u sar vremena 26 milja prometa i +0,69%. valjda bu se održalo. baš me zanima dali će banke potegnuti sad malo ili će se zatvarati po kupnji. inače, kolega tenkista je kažnjen za nešto?

to sam i ja primjetio…stavili ga na moderiranje[huh]


stvarno nije u redu čovjeka sa 2674 postova staviti na moderiranje

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close