Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa dobro sto je ovo? zar je samodol utro svima strah u kosti pa se nitko ne usudi vise trgovati?
ili je mozda obustavio promet svim dionicama [smiley4]

“Please, God, Just One More Bubble.”


Mene moj vrač, Ludi Konj ( broker ), uvjerava da će biti. Howgh

panika ili euforija?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Pozdrav svima! Zanima me dali dionice Uljanika brodogradlišta iz Pule kotiraju na burzi, ustvari tražio sam ih ,ali nisam ih našao,To pitam zato što sam čuo ,prilikom prinuća onog broda neki dan , da će brodogradilište izaći uskoro iz minusa što znaći da bi vrijednost dionca moigla narasti. Isplati li se kupiti njih kao dugoročno ulaganje. Hvala!

To pitanje postavi mreichu, čovjek zna odgovor.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Irdeto,

Uljanik kotira na zagrebackoj – ULJN. Evo jutros islo 75 komada po 250 Kn. Inace to da ce ovu godinu zakljucit u lusu stoji, jedino bi trebalo saznat dali imaju dovoljno backloga da bi to ponovili i u buduce (a bez drzavnih subvencija). A o tome ja nazalost nemam informacija.

pozdrav

Kolika je nominalna vrijednost Uljanikovih dionica.
Hvala!


irdeto: ”
Pozdrav svima! Zanima me dali dionice Uljanika brodogradlišta iz Pule
kotiraju na burzi, ustvari tražio sam ih ,ali nisam ih našao,To pitam
zato što sam čuo ,prilikom prinuća onog broda neki dan , da će
brodogradilište izaći uskoro iz minusa što znaći da bi vrijednost
dionca moigla narasti. Isplati li se kupiti njih kao dugoročno
ulaganje. Hvala!

To pitanje postavi mreichu, čovjek zna odgovor.

Prodaj.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

..evo, i u HRDH je počela da se preljeva lova od Plive. I sad isto zarađuju dioničari Hrvatskih duhana koji su dionicu kupovali po 135 kao dioničari Plive koji su je kupovali po 400.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Jako je napeto na PBZ, netko je spustio prodaju na 1120 , prodaje – 1 dionicu.
Mora da mu 8 kuna igra veliku ulogu u životu , jer prva kupnja je na 1112.
Ili se radi o nećemu drugom..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Jako je napeto na PBZ, netko je spustio prodaju na 1120 , prodaje – 1 dionicu. Mora da mu 8 kuna igra veliku ulogu u životu , jer prva kupnja je na 1112. Ili se radi o nećemu drugom..

e sad vidiš kako je nama kad si ti tržio PTKM po 200

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


plavi: ” Jako je napeto na PBZ, netko je spustio prodaju na 1120 , prodaje – 1 dionicu. Mora da mu 8 kuna igra veliku ulogu u životu , jer prva kupnja je na 1112. Ili se radi o nećemu drugom.. ” e sad vidiš kako je nama kad si ti tržio PTKM po 200

Čađaru sam tržio na 165 i 164, i davno na 117 i 113.
Imaš krive informacije, ali to niti nije toliko bitno , tek toliko da se zna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Lijepo ide ovaj Varteks. A još nije došao niti do booka.

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

davorin:

irdeto: ”
Pozdrav svima! Zanima me dali dionice Uljanika brodogradlišta iz Pule
kotiraju na burzi, ustvari tražio sam ih ,ali nisam ih našao,To pitam
zato što sam čuo ,prilikom prinuća onog broda neki dan , da će
brodogradilište izaći uskoro iz minusa što znaći da bi vrijednost
dionca moigla narasti. Isplati li se kupiti njih kao dugoročno
ulaganje. Hvala!

To pitanje postavi mreichu, čovjek zna odgovor.

Prodaj.
Pozdrav

ZAŠTO DA IH PRODA???


EEEEEEEEEEEEEE sad nas očekuje fin period za sve dionice ,za neke više za neke manje, ali definitivno pozitivno razdoblje! Ovaj tjedan i idući treba uhvatiti tko ima novaca ono što si planira i samo uživati gledajući rast!!!! POZDRAV !!!

slažem se, a tome pridodajmo… rasplet Plive + efekt završetka korekcije i početak novog ciklusa + efekt dobivanja prvih rezultata turističke sezone ….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

+ dolazak INA početkom sljedeće godine, a onda tko zna, možda negdje drugdje. Nadam se samo da će ova ista ekipa s foruma biti zajedno kako bismo se svađali i oko drugih dionica nekih susjednih tržišta, a vjerujem da se upoznamo za parv, da bi priča bila totalno drugačija, svi bi se jedni drugima smijali u facu, ne vjerujući što smo sve po forumu pisali.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Tko je dosta u cashu danas će hitro u kupovinu.[smiley2]

New Report

Close