Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ententinis: ” Ne znam za Afganistan, ali pošto znam da ti pratiš Kazahstan i Tadžikistan, daj odmah vidi i za Afganistan da ja sad ne tražim. ” Kazahstan nije loše, za Tadžikistan treba malo istražiti, ali Irak mi se čini dobro tržište, kako tamo stojimo, jel se zeleni ili crveni. Znam da je jučer bilo jako crveno.

U Iraku je dosta gadna situacija, a pošto znaš da smo mi Hrvati porijeklom od tamo,
naša dva tržišta doista funkcioniraju zakonom spojenih posuda tako da očekujem
da će i kod nas biti gadno.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


U Iraku je dosta gadna situacija, a pošto znaš da smo mi Hrvati porijeklom od tamo,
naša dva tržišta doista funkcioniraju zakonom spojenih posuda tako da očekujem
da će i kod nas biti gadno.

To mi se sviđa, dosljednost, a ne jedan ništa ne valja, drugi je već super. I dalj ne valja ništa.

sezonska rasprodaja završava … pametni i mudri kreću u lov po zadnju super-jeftinu robu ….

Dobro da sam jučer ubo skoro sve što sam mislio, idemo snažno UP i prije završetka IPOa THT.
Nema do dobrog predviđanja.

pozdrav Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

ZABA-R zadnja 10650
ZABA-P zadnja 10500 prva prodaja 12000[smiley7]

Heaven or Las Vegas

dobro se trži na dalekovodu

do 11h 30M prometa Crobex 1,163%[smiley7]

Heaven or Las Vegas

ŠTa je bilo bilo je, ode sve gore.
Šta bude bit će, kao i uvijek.
Ludnica.

Na Ingri preko 45 000 ima 32 komada.
Bojim se da smo danas na 46 000.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Koji lipi početak dana 🙂 Tko je jamio, jamio je [smiley2]
E da je bilo još novaca za ADPL [smiley3]

Da da.. tko je držao čvrsto gaće i dokupljivao ovih dana mogao bi bolje proći nego neki na Ipo-u …[smiley1][smiley4]

DA, najgore je onima koji su prodavali zadnjih dana ili tjedana , barem kod onih dionica koje su jače padale, a takvih je podosta.[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tko će sve danas u zelenu blokadu ? [smiley2]

New Report

Close