Prevario 80 ljudi, natukao im 750.000 kn računa za mobitele: Osuđen uvjetno

Naslovnica Forum Komentari članaka Prevario 80 ljudi, natukao im 750.000 kn računa za mobitele: Osuđen uvjetno

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Stvarno mi nisu jasni ni ti operateri ni zakon? ok ako i napraviš ugovor na daljinu pošalješ osobnu, ali trebaš imati i kontakt broj, gdje za 7a dana nazoveš korisnika da provjetriš jel sve u redu, i da unutar 15 dana dok se ne uplati prvi račun se ugovor može raskinuti

Bravo Bratislave,zahebo si toliko ljudi i pokrao im novac na perfidan način.A naše pravosuđe radi po starom obrascu,onaj tko je kriv,nije kriv,i onaj tko nije kriv je kriv.I tako godinama.Pravosuđe daje smiješne kazne,a poštenim ljudima zbog duga od jedne Kune vrši razno-razne ovrhe,a da uopće ne znaju odakle im je taj dug nastao.Jer tu je puno bratislava koji kradu identite,dok npr. operateri(u ovom slučaju) uopće ne provjeravaju dali je to pravi korisnik ili lažni.Njima je bitan samo profit,a tko će platiti nastali dug, uopće ih ne zanima.

Treba samo ovršiti prave korisnike,koji nemaju blage veze kako je nastao dug.Znam za nekoliko primjera,kojima se to dogodilo.Dok “naše” pravosuđe takve malverzacije smiješno kažnjava,pošteni ostaju bez imovine na ulici,ni krivi ni dužni.Trebali su “poštenom bratislavu” dati kaznu rad za opće dobro,”vuk sit,ovce na broju”!Sve u svemu to mi se sve gadi.Samo ti bratislave i dalje .ići,vidiš da nikoga nije briga.Nemoj zaboraviti uplatiti tri milje.Love imaš od poštenih ljudi.Jadno!

 

Nolite iacere margaritas ante porkas.

New Report

Close