KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Još uvijek nema izvješća.
Nadajmo se da će nas ugodno iznenaditi, s još boljim rezultatima od prošle godine, prvenstveno dobiti

Odakle ideja o takvim iznenađenjima? Imam osjećaj da nas ovdje namjerno zafrkavaš. Ja ću biti zadovoljan i sa prvim i jedinim negativnim kvartalom. Vi ostali ako ne shvaćate pojam dugoročnosti, ako ne shvaćate nevažnost izoliranih kvartalnih rezultata bolje da ne ulažete niti u jednu dionicu pa tako niti ovu.
[/quote]
Tvoje je pravo da budeš zadovoljan . Pa prvenstveno moja ideja o super izvješću je ta što je ova dionica na ovoj cijeni 1,6x BV/S. Ne vidim uopće zašto i na koji način bi ovdje bio negativan kvartal. Zaista, to mi je za ne vjerovat! Ja nemam ove dionice, ali vrlo sam zadovoljan ovom tvrtkom kako je dosad radila, no što ćeš ovijek mi je neka druga bila "bolja". Planiram možda kupiti dionice, ali volio bih da mi tvrtka svoju kvalitetu pokaže još jednim fenomenalnom rezultatom, iako u zadnje vrijeme kao da su malo usporili( baš zato bi jedan super izvještaj u potpunosti otklonio moje sumnje da im je poslovanje na vrhuncu)

Pa poslovanje im je zaista na vrhuncu.[smiley] Ali koliko je meni poznato poslova je svejedno bilo dovoljno da godinu završimo sasvim solidno.
Inače ako se ne varam lani je izvještaj bio 14.02.

"Only dead fish swim with the stream"

Evo ga izvješće, onako je kakvo je moralo biti u ovim okolnostima, kao što čujemo u prvom kvartalu će biti još “nezgodnije”, ali nakon toga bi stvari trebale krenuti svojim pravim tokom! [thumbsup]
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/KODT-fin2011-4Q-NotREV-N-HR.pdf

Ovo je iznad mojih očekivanja, pomalo sam iznenađen ne padom prihoda od prodaje. To će onda očito biti slučaj narednog kvartala, ali nakon toga, sa novim kapacitetima, novim narudžbama… stvari bi trebale nastaviti izvrsno!! 😉

Lynx

rezultati su slabiji, ali sasvim solidni.
Prma fundamentima dionica, izgleda, ostaje preskupa prema polovnim rezultatima ?

Stavka AOP121 a) Neto plaće i nadnice je skoro duplo veća!?!?!?!
Kako su to plaće porasle sa 4,8mil na preko 10mil?!? Koliko ja znam većih zapošljavnja nije bilo. Može li netko objasniti ovu stavku?

bilo da se radi o zelji da prodam, bilo da kupim,
a kako moj horozont, dozivotno, mogu promijeniti samo ekstremne okolnosti,
ekstremni pesimist na prodaji, ekstremni optimist na kupnji, ili neka kataklizma,
nadam se igracima koji odlucuju na ime jednog ili dva kvartala [smiley]

www.knjigara.com



Još uvijek nema izvješća.
Nadajmo se da će nas ugodno iznenaditi, s još boljim rezultatima od prošle godine, prvenstveno dobiti

Odakle ideja o takvim iznenađenjima? Imam osjećaj da nas ovdje namjerno zafrkavaš. Ja ću biti zadovoljan i sa prvim i jedinim negativnim kvartalom. Vi ostali ako ne shvaćate pojam dugoročnosti, ako ne shvaćate nevažnost izoliranih kvartalnih rezultata bolje da ne ulažete niti u jednu dionicu pa tako niti ovu.
[/quote]
Eto vam kolega, izvješće je jako dobro. Ne znam zašto ste stalno priželjkivali minus, vjerojatno ste malo trejdali pa htjeli ponovno kupiti. Nevjerojatno.
A sve pohvale kodt-u, bravo dečki.

Izvješće je solidno i u skladu sa planom.Međutim kako analiziranje KODT izvješća zahtijeva određenu "kreativnost" zamolio bih kolega Kerumpuha da napiše par riječi o tome na forumu kad stigne.
Ipak mi se on čini najstručnijim na ovoj temi.
Zahvaljujem.

"Only dead fish swim with the stream"

Eto vam kolega, izvješće je jako dobro. Ne znam zašto ste stalno priželjkivali minus, vjerojatno ste malo trejdali pa htjeli ponovno kupiti. Nevjerojatno.
A sve pohvale kodt-u, bravo dečki.

Koji dio izvješća te se posebno dojmio ?


Eto vam kolega, izvješće je jako dobro. Ne znam zašto ste stalno priželjkivali minus, vjerojatno ste malo trejdali pa htjeli ponovno kupiti. Nevjerojatno.
A sve pohvale kodt-u, bravo dečki.

Koji dio izvješća te se posebno dojmio ?
[/quote]
povecani prihodi,iako su narudžbe padale

Podao je Atlantsku, kupio Kodt pa je odusevljen.

Nemam niti atpl niti kodt, ali planiram imati kodt

New Report

Close