KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ti si svoje srušio! [tongue]

možda si bio u pravu, možda si se zaj. – bumo videli kroz koju godinu, rekli bi sljepci! [smiley]

88,99/2250=4%…ili recimo manje od 2 % na 5700 iz kolovoza prosle godine,uz nelikvidnost kao jednu od main karakteristika ove dionice, dragi wunder nije puno…
Moje razmisljanje je iskljucivo u relativnim brojkama, ali sam i dalje ponosni dijoničar ove firme….

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.

što biste tek onda rekli da ste ponosni il ne dioničar ostalih 90% firmi u državi? [lol]

al nije sve samo u dividendi, pa postoje valjda i neki drugi pokazatelji il sam ja fakat totalno prolupo i više niš ne kužim!? [rolleyes]

vrlo moguće oboje! [lol]

dijonicar sam malo vise od jedne firmice, doduse mali, moja konstatacija je bila malo, ali slatko, vi ste osporili malo, ja sam argumentirano obrazlozila zasto mislim da je to malo-dapace izracunala cak visokom diferencijalnom matematikom 🙂

nisam ulazila u analizu financijskih izvjesca, niti u vase psihicko stanje… tako da mozete mirno spavati… lipi pozdravi…. 🙂

thx ivani i ekipi na jedinicama… kisikisi… nisam guru niti zelim biti…koga to ispunjava, nek se odere…

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.


ti si svoje srušio! [tongue]

možda si bio u pravu, možda si se zaj. – bumo videli kroz koju godinu, rekli bi sljepci! [smiley]

A to? Ma nema sumnje da će to doći na svoje.Samo što ja ne vjerujem ekipi "zna se",nikad neznaš kome će Polančec što pokloniti i koji trik će primjeniti da kupi glasove.Isto tako mislim da treba trgovati,kupovati ,prodavati.Da se svi koji imate ovu dionicu dogovorite da godinu dana ništa nitko ne proda,ko će vam onda cijenu dignuti.?Ko treba novce nek proda ,ko netreba novce nek kupi,netreba se zaljubljivati u firmu.Ali da se razumijemo,da imam love kolko nemam sve do 2750 bi kupio bez razmišljanja.

Pozdrav [wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@ bibic

navedeno malo je bila šala u drugom smjeru! [wink]

@ golubv

da vidiš ljubavi prema firmi i dionici kad mi dođe za koju godinu na fer prajs barem x3 [lol]

Tko ovo prodaje a kupuje druge dionice taj je totalni početnik.
A ako ovo nije dionica koja ima potencijal za 4…,5… onda treba ostaviti novce ispod kreveta.
Kad se budete vračali unutra tad će vam biti jeftino.Dividenda opet sjela na račun ali ove godine puno više kuna.To je dobra kompanija.

jel ko primjetio možda povećanje broja zaposlenih sa 337 na 351 u zadnja 3 mjeseca? [smiley]

tj. u zadnjih godinu dana za 46, odnosno u zadnjih 2 godine za 84 zaposlena…

valjda ne zapošljavaju rodbinu bzvz!? [lol]

Tužno, tužno, evo čak i danas kad se sve zeleni, nitko ne lupa po asku… [undecid]

Sa ovom ćemo dionicom na zelenu granu negdje 2012 godine, skupa sa ulaskom u EU [rolleyes]

a kao ima nesto na asku [huh]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


a kao ima nesto na asku [huh]

Pa baš zato, netko može sa sitnom lovom dignuti vrijednost za 10-ak %, psihološki bi dobro djelovalo (na mene) [smiley]

kad neda nitko po bidu [tongue]

ne treba dizati, ima vremena

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close