Klub 100% do nule

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Klub 100% do nule

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ATPL na 2160-i što je najgore mislio sam da sam napravio dobar posao, mislio prodati na 1900 ali reko’ pa ne idem s minusom van [undecid], uglavnom ostvaljam ih svojoj unučadi (kćerka ima tek 6) za novi brodarski ciklus [thumbsup] Sreća je da nisam išao smanjivati prosjek jer ću ga, kako stvari stoje, značajno popraviti s vrlo malo para-što i nije loše, a sve pod pretpostavkom da atpl bude više postojao (šala-valjda). Ostavio dva IGhH za uspomenu s ulazom na 12300 – mislim jebeš takav suvenir. [lol] I još nešto LRH kupljene na 2000 – kontam cijena iz 2005, book cca 3000, nominala 3200, nema teorije da ide niže, a kad ono nabijem te na japanca. Ostalo puno HT eja i 30% casha. Jebi ga idemo dalje [wink]

ja sam to u petak obavio al vidim mrvicu prerano,ulaz 10 komada 3200 da bi sad dokupom 15 komada 835kn ulaz smanjio na 1800kuna [lol] ,malo prerano uletio [embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Prošle god. negdje u ovo vrijeme LKPC 10kom po 6500,00kn, a kada sam se navuko bilo je još 37 po cca 5100kn
Današnja zadanja je 1350kn…ima li tko jači?

Sada sam zahvalan Rumenom da nije pustio dokap. jer onda ne bi prodao po 4600kn, iako me to nije spasilo jer je DLKV na 1500, 1300,1100….bio jako jeftin, i danas je na 500kn jaaako jeftin!


ha ha sad ispada da nam rumeni pomogao, a tak smo bili srditi i ja iz protesta izašao tu kao i ti 4300- 4700 101


ja predlažem real beara, "veliki znalac" se prije mjesec i pol nakrco atpl na 2600, a sad mu se ostvaruje sve ono što je priželjkivao nama…i sam koristi normabele, sjetite mu se potpisa [lol]

a ne samo da je popušio nego je zanijemio i na onom njihovom brlogu, nije se snašao..tako ti je to, ne želi drugima ono što ne želiš da se i tebi dogodi.
A Real Bear je upravo priželjkivao našu propast, zazivao deflaciju, pa da sa 100 000 $ kupi stan na pantovčaku, vikendicu na Hvaru i novu mečku sebi i svom dečku [lol]

Medvjedi su guzonje a zanate da je on medvjed [lol]

Vidim puno sarkazma i ironije na ovoj temi.

Za one koji se sprdaju sa cijenama, sigurno u sebi mole Boga da ne padne toliko.
Humor je najbolje obrana.


Postovani.

Temeljem gomile upita zainteresiranih strana primorani smo osnovati klub 100% do nule.

Primamo samo prave zanesenjake uz mogucnost otvaranja kluba 200% do nule itd. ukliko postoji zainteresiranost javnosti a zanamo da postoji.

Primamo sve brodare, gradjevinare, pusace, neke od turista osim telekomunikatera; takvi nam netrebaju (osim ako dokazu da su uspjeli 100% biti down u HT-u; za njih ide poseban klub)

Sa stovanjem

Vas KLUB 100% do nule.

P.S. Znam da se ugasiti tema ali radi fore….

Ne znam da li je ovo ruganje svima nama ili samome sebi.

BTW, puno sreće i malo pameti pa na današnji dan ukupni minus od "samo" 10% zahvaljujući portfelju od jeftinog HT-a (paketi, radničke, burza) i dobrom dividendom. Tu čak u plusu. Sve ostalo pušiona, ali mali ulozi.
I meni ukupni ulog dvogodišnja plaća. bez kredita.

Nadam se da samo da smo sad na dnu i da počinje oporavak koji neće sigurno biti brz.

Za početak, dobro bi mi došla izvanredna i redovna dividenda od HT-a.

KLUB 100% do nule

" Malo nas je al nas ima
nije važno srušićemo snove svima" ……………….

smanjuje se minus.......

Zahvaljujem bluemanu na ovoj temi u kojoj nekima snovi postaju java.

Varteks na 230 😀 to mi je najgori pad(prije sam bio ljut sto nisam imao novaca za dokup na 160, sada sam sretan:) )

Nije lose ni KORF na 92 🙂

nije prošlo mjesec dana od otvaranja teme a mislim da treba podići postotak na bar 130 % [lol]

Imam pitanje a jel ide u ovih 100% i margin kredit,ako ne ja se ispričavam i otvaram temu 100% + 100% margin [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

hidra me dotukla…. samo tolko

stankeco

Kupovao, prodavao uglavnom pojeo govno sa 100% u atpl
prosječna cijena ulaska 3000kn iako je nikad nisam kupio na 3000 nego sam si svojim akrobacijama
povisio prosječnu cijenu

semper fidelis

malo mi je 100%,do nule ima malo više ….nije dobro nikako…..

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Ja se više i ne sijećam šta sve imam pa evo par blistavih koji mi ovaj tren padaju na pamet:
JDPL – 830kn (srećom samo par komada), veliki dokup na 640kn, pa veliki dokup na 260kn pa još na 230kn pa ponestalo više love 🙂
IGH – kupovao po 13.500, pa po 10.000, pa po 7 i nešto..
KOEI – kupovao oko 900kn od tada više i ne pratim, jer je odmah počelo padati – nezaustavljivo.
HT – prodao na 360 pa na 320, uf, dobro prošao
ATLP – kupovao na 2.800, pa na 2.000, čuvam za penziju.
Imam ja još toga masu i ima još od prije par godina u fondovima. Iskreno, nemam pojma više na kojim fondovima je lova, jer sam nešto izvlačio prije godinu dana, tako da moram pregledati sve papir o uplatama i isplatama (ovim zahvaljujem svim fondovima koji vrte moju lovu na ažurnosti i slanju izviješća ovih zadnjih 5 godina).

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

ERNT, INGRA, DIOKI sve pušiona
KONZUM, PODRAVKA, RIVIJERA POREČ, dobro zaradio al i to je davno ishlapilo

New Report

Close