Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Domobrane ja sam 12 godina bio na tržištu rada od toga su me izlevatili za 5 godina staža i za svaku zarađenu kunu sam morao ratovati (prekovremeno, godišnji ,slobodni dani itd itd) naprosto puko mi film svakog 1-15 ganjati šefa di je 500 kn prekovremenih di je putni trošak kad će isplatiti R1 račune, otvorila mi se mogućnost uposlenja u javnoj službi i zahvalio sam se privatnom sektoru. Tako da ni privatnici nisu najsjajnije rješenje za radnika i ne treba ih uzimati zdravo za gotovo da vode općem prosperitetu.


Domobrane ja sam 12 godina bio na tržištu rada od toga su me izlevatili za 5 godina staža i za svaku zarađenu kunu sam morao ratovati (prekovremeno, godišnji ,slobodni dani itd itd) naprosto puko mi film svakog 1-15 ganjati šefa di je 500 kn prekovremenih di je putni trošak kad će isplatiti R1 račune, otvorila mi se mogućnost uposlenja u javnoj službi i zahvalio sam se privatnom sektoru. Tako da ni privatnici nisu najsjajnije rješenje za radnika i ne treba ih uzimati zdravo za gotovo da vode općem prosperitetu.

eto ukratko ne da mi se puno elaborirati ni pametovati,uglavnom to je ono što ja govorim…..ti si to sve prošao i ljepo je da priznaš ….
Htio sam usporediti npr.Todorića i njegove radnike,zarade svaku lipu i odrade svak svoj posao,nema nesposobnih ni neradnika inače lete vanka….pogledaj javne npr.HEP,tu bi se dalo pričati o višku,stručnosti i itd….brz i oštar rez u svim javnim tvrtkama
ispričavam se kolegi fazanu i ostalima ali to je moje mišljenje…..znači pod HITNO češljanje javnih tvrtki

Drugovi i drugarice, Tipuritj je suspenzovan…

http://business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Darko-Tipuric-suspendiran

No respect

http://www.vecernji.hr/vijesti/zelimo-srusiti-islamsku-vlast-ali-nemamo-vodu-clanak-72886
Došo je i taj dan…nadam se da su CIA, MI6 i Mossad spremni uskočit. [pray]

Da im posaljemo Bandica?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


http://www.vecernji.hr/vijesti/zelimo-srusiti-islamsku-vlast-ali-nemamo-vodu-clanak-72886
Došo je i taj dan…nadam se da su CIA, MI6 i Mossad spremni uskočit. [pray]

A zbog toga su štamparije radile u tri smjene ? [lol] [lol]

http://www.net.hr/webcafe/page/2009/12/29/0361006.html
Kako bi umanjile korupciju, vlasti u Nepalu odlučile su carinicima ne aerodromima nabaviti hlače bez džepova i tako im onemogućiti primanje mita.

A kad ćemo mi počet donosit ozbiljne antikorupcijske mjere… [bye]

To je bilo negdje i kod nas, na nekim naplatnim kucicama autoceste. Maknuli dzepove iz uniformi. Neka autocesta koja je u koncesiji, mislim Zagreb-Macelj… Gledao na HTV kako radnici protestiraju.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


To je bilo negdje i kod nas, na nekim naplatnim kucicama autoceste. Maknuli dzepove iz uniformi. Neka autocesta koja je u koncesiji, mislim Zagreb-Macelj… Gledao na HTV kako radnici protestiraju.

Lako nama za to…kako zašiti đepove silnim žiro raćunima

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Sumnjam da se krade preko ziro racuna… Na to onda idu doprinosi i porezi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Sumnjam da se krade preko ziro racuna… Na to onda idu doprinosi i porezi.

Kolega postoje i nerezidenti računi recimo na Kajmanskim otocima….vidjeti ćemo da li će novi ZSPNFT tome stati na kraj ili je to još samo jedna štacija za zapošljavanje novih državnih činovnika.

Obrij me, majko, motornom pilom...


Sumnjam da se krade preko ziro racuna… Na to onda idu doprinosi i porezi.


Koji crni doprinosi. Ne razlikuješ fiksne od varijabilnih troškova? [yawn]

Vrlo je usko poimanje korupcije ako se misli samo na cash.
Onda u javnoj nabavi nema korupcije….jel fazan? Što ti rekla?

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus


Onda u javnoj nabavi nema korupcije….jel fazan? Što ti rekla?

normalno da nema … tko je ikad rekao da ima?!?

I love the Smell of Profits in the Morning

Tesko da ce se lova od korupcije uplacivat na ziro racun. Ziro racun je poslovni racun i pod kontrolom je porezne uprave. Eventualno kao privatna osoba mozes lazirat ugovor o djelu i primit lovu na njega, ali onda isplatitelj mora platit poreze i slicno. Tako da vam utajivat nesto preko ziro racuna nema nekog smisla. Mada u Hrvatskoj je sve moguce.
Tekuci racun, sa druge strane, nije kontroliran od strane porezne uprave. Mislim doduse da postoji neki iznos nakon kojeg banka ima obvezu prijaviti uplatu.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Tesko da ce se lova od korupcije uplacivat na ziro racun.

heh 🙂

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close