Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako nas nabrijavaju antologijskim uspjesima hrvatskog sporta na HRT2, sjajno!
trenutnoje 4-0 za Dinamo protiv Partizana, a kad bude 3-0 protiv Njemačke izlazimo i mi iz recesije! [cool]


GDP NJEMAČKE i FRANCUSKE +0,3% u 2. kvartalu!
umjesto predviđenih -0,3%!
!

opa la, moglo bi se u bull vrlo lako [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Milanović: Na čelo državnih tvrtki postavio bih međunarodne stručnjake

Jel i Bandić jedan od tih stručnjaka. Hebote na čemu je ovaj. Dok je u ribolovu mora da konzumira opasne droge. [lol] [lol]


Milanović: Na čelo državnih tvrtki postavio bih međunarodne stručnjake

Jel i Bandić jedan od tih stručnjaka. Hebote na čemu je ovaj. Dok je u ribolovu mora da konzumira opasne droge. [lol] [lol]

Milanović je živa opasnost koga god sam čuo da je bio osobno sa njime uvijek ista priča, napuhanac kakvog nema.
Nisam za HDZ ( kao stranku ) , iako mi se dopada kako je Jaca započela, ali nisam niti za Milanovića uostalom za crvene nikada nisam niti bio ) ipak sam ja – plavi ), oni su nama sami po sebi strano nepoželjno tijelo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Milanović: Na čelo državnih tvrtki postavio bih međunarodne stručnjake

Jel i Bandić jedan od tih stručnjaka. Hebote na čemu je ovaj. Dok je u ribolovu mora da konzumira opasne droge. [lol] [lol]

Milanović je živa opasnost koga god sam čuo da je bio osobno sa njime uvijek ista priča, napuhanac kakvog nema.
Nisam za HDZ ( kao stranku ) , iako mi se dopada kako je Jaca započela, ali nisam niti za Milanovića uostalom za crvene nikada nisam niti bio ) ipak sam ja – plavi ), oni su nama sami po sebi strano nepoželjno tijelo.
[/quote]

Još bolji međunarodni stručnjak mu je ekonomski strateg Ljubo koji bi sve probleme u državi i narasli dug od 40 mlrd EUR riješio viškom stambenih kvadrata.
[lol]




Milanović: Na čelo državnih tvrtki postavio bih međunarodne stručnjake

Jel i Bandić jedan od tih stručnjaka. Hebote na čemu je ovaj. Dok je u ribolovu mora da konzumira opasne droge. [lol] [lol]

Milanović je živa opasnost koga god sam čuo da je bio osobno sa njime uvijek ista priča, napuhanac kakvog nema.
Nisam za HDZ ( kao stranku ) , iako mi se dopada kako je Jaca započela, ali nisam niti za Milanovića uostalom za crvene nikada nisam niti bio ) ipak sam ja – plavi ), oni su nama sami po sebi strano nepoželjno tijelo.
[/quote]

Još bolji međunarodni stručnjak mu je ekonomski strateg Ljubo koji bi sve probleme u državi i narasli dug od 40 mlrd EUR riješio viškom stambenih kvadrata.
[lol]
[/quote]
Žalosno je to što smo u sustavu u kojem je Država toliko duboko upletena u sve/gospodarstvo, i toliki teret svemu/gospodarstvu, da uistinu ne možemo stvoriti neke dugoročne temelje za napredak a bez da u tome svoj doprinos ne da i pravilno upravljana Država, jednostavno je Država svuda i ne može bez nje, mora krenuti od Države – ALI NE MOŽE, jer Državom nema tko upravljati kako treba, kao što primjećujete. Jednostavno NEMA takvih ljudi "na našoj političkoj sceni".

Bojim se da ukoliko se g. Cuccurin ponovno ne odluči kandidirati na izbore, i to ovaj puta na državnoj razini, na parlamentarne sa svojom nezavisnom listom, i ako ona ne pobijedi i ne sastavi Vladu – da jednostavno nema spasa za našu državu. Nitko drugi nije kadar "Welch-ovskom" rukom meneđirati ovom kompanijom zvanom RH.

Možda je jedino koliko toliko realno i polovično rješenje nešto, tipa "bolje i zrno pameti nego NULA pameti", kada bi građani RH npr. htjeli izglasati pobjedu HNS-a na izborima, recimo vladu da sastavi Čačić sa HNS-om (ili u nekoj koaliciju koju HNS predvodi i drži jaku dominaciju u njoj) a uz to i predsjednica da nam bude gđa. Pusić, možda bi to bio spas – ali naši dragi građani neće takvo nešto nikada izglasati. Naši dragi građani ne žele one koji imaju niti zrno pameti, oni traže isključivo one sa NULA pameti.

Koliko je nerealno da netko "Nezavisni" sastavi Vladu, jednako je nerealno da i HNS iako treća stranka po snazi, to učini samostalno ili sa dovoljno jakom dominacijom – ali ako/kad je tako: od ove Države neće biti ništa – s time neka se naši dragi građani pomire!

Možemo mi izabrati i nekog dobrog predsjednika/predsjednicu, ali to nema nikakvog bitnog utjecaja, ako je Vlada "u nesposobnim i neodgovornim rukama". Predsjednički izbori su mjesto gdje će građani reći što misle o trenutnoj političkoj konstelaciji, ali to… do parlamentarnih izbora – ništa neće puno utjecati na "mogućnost dugoročne promjene perspektive hrvatskog gospodarstva".

@Lynx
Odličan post. Slično i ja vidim stvari.
Ipak, mislim da smo mi koji ovako razmišljamo u manjini, odnosno ima nas cca max 10% u državi.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

još ako se uzme u obzir i ovo..

Vaš link

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

http://www.vecernji.hr/vijesti/talijanske-banke-mogle-bi-uzimati-vino-prsut-kao-jamstva-zajmove-clanak-8692
http://www.seebiz.eu/hr/banke/banke-trljaju-ruke-sve-vise-stranaca-stedi-u-hrvatskoj,53919.html
depozite smo prikupili, sad damo kredite za pršute i bdp ode u nebo.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/banke-trljaju-ruke-sve-vise-stranaca-stedi-u-hrvatskoj,53919.html

Ništa nisu na islandu naučili
[smiley]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


http://www.seebiz.eu/hr/banke/banke-trljaju-ruke-sve-vise-stranaca-stedi-u-hrvatskoj,53919.html

Ništa nisu na islandu naučili
[smiley]
[/quote]
mogao bi se taj novac koji dobivaju banke pocet dosadjivati?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.index.hr/sport/clanak/skotski-navijaci-ljuti-na-kapetana-heartsa-stewart-je-sramota/446758.aspx
Neki imaju dobru izvanpansionsku ponudu a mi ono bitno…
"ZAGREB je genijalan grad! Žene su lijepe, a pivo jeftino" [cool]

New Report

Close