KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj tko je stavio 600 komada na kupnju po 80 kn u točno 11 sati vjerojatno misli da je Kaba još u posebnom režimu. [lol]
Čovjek nema puno veze s burzom ali očito ima info..to je bitnije. [thumbsup]


Sad će Šola odmah pritisnuti cijenu dolje.

opet… [sad]

Jako se boje nekontroliranog ulaza. Očito da je Vidić svu lovu od prodaje City Ex usmjerio u Kabu. Što uopće ne mora biti loš znak [rolleyes]

šuška se šuška…

vrtimo se već par dana oko 80 kn, danas na bidu osvanula i nova tisućica na 79,50 kn

ma kakav cash-r-a, 100% in

Ovdje aska jednostavno nem…do 95 kn ima 6000 a od 95 kn do kraja svega 500-tinjak komada. Po tome se vidi da je ovih 500 komada između 88 i 95 kn samo radi štopanja..
Zato i ne može gore, nitko ne kupuje jer bi jako morao dići cijenu. Ali kad krene evo nas na novom AT-u. Očito je preuzimanje tj. dogovr pri samom kraju. [shocked]

Sutrašnja odluka i potvrda o Hrvatskom ulasku 2013 u europsku uniju donijeti će i neke promjene na burzi. Mislim da će burza pozitivno reagirati na to. Uostalom već sutra će mo imati priliku da se u to uvjerimo.


Ali kad krene evo nas na novom AT-u. Očito je preuzimanje tj. dogovr pri samom kraju. [shocked]

ATH bio bio oko 400 kn. Ne vjerujem.

Vaš link

ma kakav cash-r-a, 100% in

Ok Skoch,
direktorica Kabe u Kutini našla si novi posao u upravi Petrokemije. Bravo za nju. Za nas dioničare bi to trebalo značiti…


Ovdje aska jednostavno nem…do 95 kn ima 6000 a od 95 kn do kraja svega 500-tinjak komada. Po tome se vidi da je ovih 500 komada između 88 i 95 kn samo radi štopanja..
Zato i ne može gore, nitko ne kupuje jer bi jako morao dići cijenu. Ali kad krene evo nas na novom AT-u. Očito je preuzimanje tj. dogovr pri samom kraju. [shocked]

Biće opako ovdje … Danas 80 , a za par tjedana bi moglo biti već 120 i preko .. Vidjet ćemo, ne želim ništa pisati da ne bi ispalo da sam navlakač ali način na koji se trguje već danima ovdje govori dovoljno za sebe ..

Posljednji dani KABAe na dvije znamenke neumoljivo cure …

Kressho

Ti jesi navlakac Mileni, a bolje ne pisi… jer i inace navlacis i pises gluposti. Mislim da nece biti nikake prodaje banke… jer najveci akcionari je ne zele prodati.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

fotije, bašti hvala što se svim srcem trudiš da nas prosvijetliš. To ti dođe kao bacanje biser pred…..
Čudno da si toliko uporan sa svojim komentarima koje nitko ne traži od tebe a sam nemaš ni jednu dionicu KABE. Eto danas određen je datum Hrvatskog ulaska u EU i bogami i KABA to /doduše malo/ odmah osjeti, porast cijene nije velik ali prodaja i nije loša.

New Report

Close