KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim, ne da sjor "milicioner" na kababis… Bit ce da je neupitna vrednost tamo koja se sakriva od budnih ociju akcionara, pa valda da informasije ne procure u javnost… I sad moramo da cutimo i cekamo da pane teska kisa u ovoj peskovitoj pustosi oko Karalovca. I pravimo se Englezi, a svi znaju da nam klipove podmecu i noge saplicu Holandezi….

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Ono što posebno veseli je da predsjednik uprave istu napušta i odlazi u nadzorni odbor. Pravi igrač možda ulazi u upravu. Nije li to možda i novi vlasnik?

Misli li tko od postojećih dioničara, osim garniture oko Šole, sudjelovati u dokapitalizaciji po 100 kuna?


Misli li tko od postojećih dioničara, osim garniture oko Šole, sudjelovati u dokapitalizaciji po 100 kuna?

Naravno, zašto sada plaćati po 67 kada možemo u dokapitalizaciji platiti po 100 kn 🙂

Pa ništa praktički ni nema na prodaji do 100 kn osim onih velikih Šolinih naloga… [thumbsup]

Kad netko veliki pobere sve do 88 kn onda će sirotinja početi kupovati. Pardon, baš i ne treba tako veliki da pokupi ovu siću do 88 kn….


Kad netko veliki pobere sve do 88 kn onda će sirotinja početi kupovati. Pardon, baš i ne treba tako veliki da pokupi ovu siću do 88 kn….

Evo moj post od prije 2 dana. Valjda mi koji smo većinom u pravu moramo biti doživotno moderirani…. [sad]

Sad će Šola odmah pritisnuti cijenu dolje.

nešto se očito događa, samo se nadam da će se i oni veći nalozi maknuti kad cijena dođe blizu njih, ali očito su do sada služili svrsi, držali su cijenu nisko….

ma kakav cash-r-a, 100% in

skoch, u pravu si nešto se događa, ali što. Nije vraga da nitko nezna baš ništa o tome. Ne sramite se napisati o onom što znate ili nalućujete.

Do skupštine cijena mora biti 200 da bi dokapitalizacija prošla po 100 [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


skoch, u pravu si nešto se događa, ali što. Nije vraga da nitko nezna baš ništa o tome. Ne sramite se napisati o onom što znate ili nalućujete.

a čuj, nekome se čuvaju leđa da još uđe po cijenama ispod 80 kn, mislim da oni veliki nalozi nisu stavljeni s nakanom da se stvarno i prodaju, dok smo bili u posebnom režimu nije ih bilo, a kasnije su postavljeni kao brana.
u ožujku se pričalo naveliko o preuzimanju, a sad se sve stišalo, možda su kakvi pregovori u toku….

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close