KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U petak smo mi iz kompanije nešto malo napisali na ovoj temi, sad ne vidimo više taj post, al’ nema veze, ionako vam nije od neke koristi, jer nema više jeftine kabe. Ta karlovačka banka zna za sebe kupiti lijepe dionice a i lijepu količinu, odmah za top 10…..BLJE, JDBA, INDG, RHMJ-A-A, RHMF-A-A….

oprostite doktore pofuk ovde
kaj je to rhmj-a-a?
unaprijed hvala
pofuk

To je povlastica da možete od države kupiti nešto jeftino, pa to isto uvaliti na burzi skupo, k’o ono neki dan kad je galinec kupio koku za 50 rhmf, pa drku, nakon par dana, prodao po 140 kuna…kaba ima
7.552.788 rhmf i 8o0.000 rhmj…a u jadranskoj banci je prvi dioničar, vjerojatno je dionice stekla ove godine kroz povoljnu dokapitalizaciju.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Malo OT ali moram. Neki dan prodao Tehniku i zadnja 3 dana dokupljivao Kabu! [thumbsup]


To je povlastica da možete od države kupiti nešto jeftino, pa to isto uvaliti na burzi skupo, k’o ono neki dan kad je galinec kupio koku za 50 rhmf, pa drku, nakon par dana, prodao po 140 kuna…kaba ima
7.552.788 rhmf i 8o0.000 rhmj…a u jadranskoj banci je prvi dioničar, vjerojatno je dionice stekla ove godine kroz povoljnu dokapitalizaciju.

hvala najljepsa
ja sam iskreno vidio Vas post od petka samo Vas nisam poslusao jer sam si mislio da nesto vredite ko forumas da ne bi bili moderirani jer Vjeko odma prepozna kvalitetu i eto tu sam se zeznuo
sad sam bio na kafi i vidio da se promet stvorio a bogami i bid
ako smem da pitam ako nije previse indiskretno ,zasto mislite da nema vise jeftine kabe a u petak ste rekli da ste kupili
meni se po svemu i ova cijena cini ok i imam nesto sredstava i jos bi kupio pa Vas molim za savjet
unaprijed hvala
pofuk

gospon pol fuk, i ova cijena je dobra, mi iz "zuker i klakera" smo i danas kupovali…kaba samo u dionicama, gore pobrojanim, ima prek pedest milijuna kuna i to po današnjim cijenama, a di su tečajne razlike, pa kamate, pa kamate na kamate, pa bankomati…a vele u svojim izvješćima, da će im dobit za 2009. biti na razini prošlogodišnje, a prošle godine je bilo 16 kuna po dionici….pa ti vidi

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


a u jadranskoj banci je prvi dioničar, vjerojatno je dionice stekla ove godine kroz povoljnu dokapitalizaciju.

Hm… Prije bih rekao da su dionice Jadranske banke stekli kao element osiguranja za Kevićeve transakcije kao garanciju za vraćanje istih.

Za pohvalu je aktivna trgovinama vrijednosnicama, ide im nema kaj.



a u jadranskoj banci je prvi dioničar, vjerojatno je dionice stekla ove godine kroz povoljnu dokapitalizaciju.

Hm… Prije bih rekao da su dionice Jadranske banke stekli kao element osiguranja za Kevićeve transakcije kao garanciju za vraćanje istih.

Za pohvalu je aktivna trgovinama vrijednosnicama, ide im nema kaj.
[/quote]
pa iskreno malo sam se interesiro o toj dionici i na privat raspravljal sa jednim forumasem
on mi je nesto rekao o strukturi dionicara sto mi se jako dopalo makar to nista nemora znaciti
pofuk

18600000 kn imaju samo u JDBA…auuuuuuuuuuuu.
Ova bi dionica mogla prije od svih na ath…. [thumbsup]

U Belju 9600000…boli glava, neću računati dalje.


18600000 kn imaju samo u JDBA…auuuuuuuuuuuu.
Ova bi dionica mogla prije od svih na ath…. [thumbsup]

da oko 2 i po milje evra ali neznam zakaj bi bas ova dionica trebala prva ici na ath????????????
pofuk



18600000 kn imaju samo u JDBA…auuuuuuuuuuuu.
Ova bi dionica mogla prije od svih na ath…. [thumbsup]

da oko 2 i po milje evra ali neznam zakaj bi bas ova dionica trebala prva ici na ath????????????
pofuk
[/quote]
Zato kad je ja imam.
Neću previše hvaliti i objašnjavati, možda još nešto prije dokupim. A imam i ove dionice koje kaba ima, većinu njih. Neznam kaj to znači za njih. [proud]

pofuk ovde
sad malo gledam naloge i meni to ne zgleda tak lose
buduci da prvi puta gledam bankarski sektor molio bih nekoga ko kuzi da mi kaze kak njemu to zgleda
unaprijed hvala
pofuk

New Report

Close