JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo štivo sam posto na topic INA-e, a jednako je važno i za ovu dionicu. Preporučujem !!!
http://www.jutarnji.hr/dopusti-li-kosor-putinu-kupnju-mol-ovih-dionica-ina-e–moskva-ce-nam-dati-svoj-plin-i-naftu/349638/

Ako ništa rugo, ja sam prestao prodavati ovu dionicu.

[wink]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako ništa rugo, ja sam prestao prodavati ovu dionicu.

[wink]

lp

…zadnje sam pretpostavljam upravo od tebe kupio….naime ja sam kupovao od 2950-3050…

…prati i ovo INA-u i to fino….drukeri nisu ponovno ulazili, pa bi i to moglo dobro potegnut…
Pa nije bez vraga ako Rusi uđu u vlasničku strukturu…



Ako ništa rugo, ja sam prestao prodavati ovu dionicu.

[wink]

lp

…zadnje sam pretpostavljam upravo od tebe kupio….naime ja sam kupovao od 2950-3050…

[/quote]

Ne vjerujem, nisam dao ispod 3 000, niti sipao po bidu.
Nema veze, još ja toga imam.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nisam razumio tko je kome prodao, zašto i po kojoj cijeni?
Ako možete malo jasnije pisati jer je to od presudne važnosti za moje daljnje postupke prema Janafu?

Jer ja isto toga imam.

LP45

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Vidim tu se neke burek cifre o prodaji spominju. Necu vam smetati dok ne dodje na moje razine 3600-3700 gdje sam se istovario.


Vidim tu se neke burek cifre o prodaji spominju. Necu vam smetati dok ne dodje na moje razine 3600-3700 gdje sam se istovario.

Bože moj, jednostavno se moram diviti. Ispada da su svi prodali na razinama 3600-3700kn. Svaka čast svima koji su to uspjeli!

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Na forumu svi kupuju na dnu i prodaju na vrhu.
Screenshot u prilogu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Vidim tu se neke burek cifre o prodaji spominju. Necu vam smetati dok ne dodje na moje razine 3600-3700 gdje sam se istovario.

– iskreno rečeno nikada mi nisu smetali oni s dvije tri dionice.
– njih jednostavno pregazim a da i sama toga nisam svjesna.

– I love this game.
Pozdrav !


– samo napominjem opet, dividenda ????????
– i kada su imali manji promet isto su poslovali pozitivno.
– stvarno mi nije jasno zbog čega ne isplaćuju barem minimalnu dividendu ?????
– to bi samu dionicu učinilo još interesantnijom za investitore.

Ako imaju planove za širenje, kao što ti kažeš, i ako posluju u zemlji u kojoj je novac izuzetno skup, onda je logično da ne dijele dividendu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Na forumu svi kupuju na dnu i prodaju na vrhu.
Screenshot u prilogu.


Svaka čast!
Tvoj primjer bi mogao slijediti i kolega Alien, pa da vidimo kako je on to prodao. Također i mnogi drugi, koji su prodali na tim razinama. Jer po tome koliko je prodano na tim razinama na burzi ispada da su svi forumaši prodali više dionica nego što je uopće trgovano na tim razinama.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close