JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto sad Janaf pada a ima tako dobro izvješće?
Jel to samo prolazna kapitalizacija ili nešto gore?
Možda neka nova vijest?
Ima li tko sa novim info. Ništa mi više nije jasno [lol] može preporuka buy hold sell sa argumentima molim?


Zašto sad Janaf pada a ima tako dobro izvješće?
Jel to samo prolazna kapitalizacija ili nešto gore?
Možda neka nova vijest?
Ima li tko sa novim info. Ništa mi više nije jasno [lol] može preporuka buy hold sell sa argumentima molim?

Gle kompa, zadnjih tjedana su se vodile rasprave oko ovoga što pitaš sada.

Zaključak jedne od grupa u raspravi je bio da je ovo delux dionica i da je samo treba dokupljivati, da vrijedi minimalno sa sadašnjim "rezultatima" 3200 i slično.
Moj zaključak je bio slijedeći: da će se dionica početi polako ispuhavati.

Sad, tko je bio u pravu?
Pa i nitko i svi. No moj zaključak ne izbija lovu iz đepova onima koji su od ove prve grupe kupovali po 3700, jer sad je već 20% jeftinije.
Tako da, da dobra je ovo dionica, ali na TK će biti još prilika za brutalne zarade.

Evo knele i ja smo izašli na 3500-3700 iz ove dionice i zasad napravili odličan posao.

I kak bi gubi rekao, drugi nisu jer nemaju znanje [thumbsup] [lol] [cool]

Pitanje je dali će ovi što sada prodaju po 3200 moći da ponovno kupe po toj cijeni….ovo je jedan od najprozirnijih drukeraja…..sa 300 dionica oborili dionicu….15%….ko se zadnji smije najslađe se smije….ja ću isto dokupiti po ovoj cijeni… [thumbsup] [cool]

Malo gledam tu rasprave i slijed događanja na burzi i u potpunosti se slažem sa gornjom konstatacijom. Ovo je bilo klasično rušenje cijene. Režirano [cool]

Pitanje za kolege koje su prodale Janaf. Jel kupujete sad?! Ajte požurite dok traje akcija!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Malo gledam tu rasprave i slijed događanja na burzi i u potpunosti se slažem sa gornjom konstatacijom. Ovo je bilo klasično rušenje cijene. Režirano [cool]

Kolega ako se može režirati kretanje cijene na burzi zašto ne odete na neku slabo likvidnu dionicu i sa svojih XY tisuća kuna budete gazda i režirate cijenu kako vam paše?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Pitanje je dali će ovi što sada prodaju po 3200 moći da ponovno kupe po toj cijeni.…ovo je jedan od najprozirnijih drukeraja…..sa 300 dionica oborili dionicu….15%….ko se zadnji smije najslađe se smije….ja ću isto dokupiti po ovoj cijeni… [thumbsup] [cool]

ako budu strpljivi, mislim da hoće, i prije nego što ti se čini

ono što sam naučio ovdje da drugove s foruma koji su prodali na vrhu preskačem (ne čitam)…
avo ja sam dokupio i po 3300… bilo nekome to drago ili ne !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Odlično, hvala svima koji su dokupljivali ovih dana na 3000+.

To samo znači da su dionice u drhtavim ručicama i da će nam imati netko prodavati ispod tih cijena.

Molim da se ovo pusti jer iste ovakve, samo suprotnog predznaka pišu gubi, knele, blue i ekipa grupo.



Malo gledam tu rasprave i slijed događanja na burzi i u potpunosti se slažem sa gornjom konstatacijom. Ovo je bilo klasično rušenje cijene. Režirano [cool]

Kolega ako se može režirati kretanje cijene na burzi zašto ne odete na neku slabo likvidnu dionicu i sa svojih XY tisuća kuna budete gazda i režirate cijenu kako vam paše?
[/quote]
A možda mu i HANFA dozvoli da bude market-maker tamo. 😉

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...


Odlično, hvala svima koji su dokupljivali ovih dana na 3000+.

To samo znači da su dionice u drhtavim ručicama i da će nam imati netko prodavati ispod tih cijena.

Molim da se ovo pusti jer iste ovakve, samo suprotnog predznaka pišu gubi, knele, blue i ekipa grupo.


tebi i takvima je moj post bio i namijenjen…
a za drhtave ručice ne brini, dionice su u sigurnim rukama!!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Odlično, hvala svima koji su dokupljivali ovih dana na 3000+.

To samo znači da su dionice u drhtavim ručicama i da će nam imati netko prodavati ispod tih cijena.

Molim da se ovo pusti jer iste ovakve, samo suprotnog predznaka pišu gubi, knele, blue i ekipa grupo.


tebi i takvima je moj post bio i namijenjen…
a za drhtave ručice ne brini, dionice su u sigurnim rukama!!!
[/quote]

Ne shvaćam Vas, al dobro.

Pa u čemu je problem da se nadam da će dionica u ovoj korekcijji pasti do nekih 2600-2900, ja ju kupiti i onda ona lijepo narasti.
Kaj da se nadam da će samo rasti, pa u životu kao i na burzi nema jednosmjernih kretanja, ja sam relativno realan, pa misim da će se malo iskorigirati i onda nastaviti rast…

Pa daj budite normalni malo!

matlalic, kad narastem možda ću i ja znati da će dionica pasti na 2600-2900, ali kako sam još mali pa to neznam kupio sam po 3200-3300… u čemu je problem !?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

A ovdje je tukla divizija po Maximu.

Korkyra



Pitanje je dali će ovi što sada prodaju po 3200 moći da ponovno kupe po toj cijeni.…ovo je jedan od najprozirnijih drukeraja…..sa 300 dionica oborili dionicu….15%….ko se zadnji smije najslađe se smije….ja ću isto dokupiti po ovoj cijeni… [thumbsup] [cool]

ako budu strpljivi, mislim da hoće, i prije nego što ti se čini
[/quote]

Evo, kad sam napisao ovaj post, da će se moći kupiti JNAF po 3.200 i prije nego što mislite, zaredale su mi jedinice, a sad vidim da niti 1-2 sata nakon što sam to napisao, opet je debelo dotaknuo 3.200.
Pa, ajde, budite jednom pošteni i zahvalite kad vam netko daje takve informacije, a ne samo dijeliti jedinice svima koji misle različito od vas… Ali, to nije moj problem, nego onih koji žive u nerealnom svijetu i sanjaju čas da će sve ići ovako, čak onako… bez puno znanja i argumentacije, pa onda u “ralnom svijetu” valjda uglavnom redaju minuse i minusiće…

New Report

Close