INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da,tako nekako

ima li tko nekakav graf sa otporima i potporama
naime,kao što vidimo za sada nam je velika potpora na 57,ali šta ako "uskoro" popusti
gdje nam je iduča takva jaka brana prema dolje
jel’ to na 55,51,47…
ako ima kakav TA znalac za ingru bi prosio


Sutra je zadnji dan za dividendu zar ne?

Ha ha, kakvu dividendu kad nemaju ni prebijene pare!
Ide to niže jer se umjetno pumpa!

Samo dobijanje velikog posla može od INGRE stvoriti visokoprofitabilnu dionicu!
Ipak ne volim kockanje bez fundamenta! Isto kao i DDJH.


Nešto se dešava na ovoj dionici ili se to meni cini?

…neko strpljivo i neprimijetno prikuplja…prometi su u milijunima zadnjih nekoliko dana…nije to bezveze…strpljenja i neće vam biti žao…isti ti skupljači cimaju dionicu prema dole da naprave paniku da je jeftinije kupe…strpljenja samo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Vidim da je izgleda ingra prodala 37500 dionica slatinske banke pbz fondu. Molio bi Vas, Vaša razmišljanja u vezi toga……. hvala



Sutra je zadnji dan za dividendu zar ne?

Ha ha, kakvu dividendu kad nemaju ni prebijene pare!
Ide to niže jer se umjetno pumpa!

Samo dobijanje velikog posla može od INGRE stvoriti visokoprofitabilnu dionicu!
Ipak ne volim kockanje bez fundamenta! Isto kao i DDJH.
[/quote]
Prodali su svoj udjel u slatinskoj banci. Možda je to za dividendicu?

who dares, wins

Dividenda se obicno dijeli od dobiti, a ne da moraju prodat brdo dionica za isplatu dividende, mislim da je ovo bas glupo vrijeme za dividendu s obzirom da su puno duzni i da ce dosta te dividende zavrsit u Šukerovoj blagajni…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

neš ti slatinske banke!


Vidim da je izgleda ingra prodala 37500 dionica slatinske banke pbz fondu. Molio bi Vas, Vaša razmišljanja u vezi toga……. hvala

To je prekrasno, Fima im je nudila 500 kn po dionici pa im je bilo malo,mislim da je Vaba konkretno nudila,a sad daju za 100, da li je za dividendu ili ešto drugo ne znam,ali je znak da im treba novaca,nadam se da je to za nove projekte ,a ne za krpanje rupa..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Je dobro onda se izjasnite: jeste li za dividendu ili niste?

who dares, wins

Mogu ja postavit (opet) jedno glupo pitanje, nadam se da nitko neće zamjerit pošto sam amater. Kako to funkcionira sa dividendom. Ona jednostavno bude isplaćena na naše raćune ili je prethodno potrebno poduzet neke postupke.

Hvala vam!

http://www.vecernji.hr/vijesti/vlada-sa-zakasnjenjem-platila-20-milijuna-kn-najam-arene-clanak-24464


http://www.vecernji.hr/vijesti/vlada-sa-zakasnjenjem-platila-20-milijuna-kn-najam-arene-clanak-24464

Dakle stiže keš! A čeka se još 20 milja kn, super… Hoće li to utjecati na rast cijene? Kakve su prognoze TA za ingru?




Sutra je zadnji dan za dividendu zar ne?

Ha ha, kakvu dividendu kad nemaju ni prebijene pare!
Ide to niže jer se umjetno pumpa!

Samo dobijanje velikog posla može od INGRE stvoriti visokoprofitabilnu dionicu!
Ipak ne volim kockanje bez fundamenta! Isto kao i DDJH.
[/quote]
Prodali su svoj udjel u slatinskoj banci. Možda je to za dividendicu?
[/quote]

Ako je prodaja dionica SNBA izvršena radi isplate dividende, onda je jasno da je dividenda samo bacanje prašine u oči da se navuče ulagače na kupnju dionica INGRE i dizanje cijene dionice na burzi s 38 na 58 kn. Naime, ako INGRA nema keša za dividendu, onda je ovaj potez krajnje zabrinjavajući jer dividenda je tako mala (pojedinačno i ukupno) da je to zanemarivo za iole ozbiljniju firmu, a ako nemaju para za isplatu znači da su teška nelikvida [embarass]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

netko će danas izvući gaće na štapu [tongue]

dan je pametniji od noći

New Report

Close