INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


oprostite ako smem da pitam
da li da ja stanem u red kao kod doktora ili da danas prodam ovo kaj sam juce kupio i izgubim soma kuna jer mi se isto bas i neda cekati da naraste na 66 kuna???
pofuk

Nemam pojma što trebaš činiti. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



danas sam kupijo još 195,trenutno raspolažem sa 697 koje sam platio po 55,15
loš dan za sve dionice, očekujem rast ingre do kraja sedmice do 65,00

Evo, danas zadnji dan trgovanja. Vani se sve zeleni. Nitko se više i ne javlja. Hoćemo li dostići 65,00? Unatoč svemu svima sretan Uskrs i u nadi za zelenim proljećem. Pozdrav


Vidim da si počeo slušati mene, možda štogod i zaradiš moj matija. hihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Pofukic, pa bar ti si ces gost foruma, znas drukere.
Mislim da imaju cak i svoje satove, vidim da kolega Sanco ili poglavica ima satove predavanja na forumu od sfera-stationa, nisi zamjetio? Ma ne vjerujem… ako ih krene evo nama crobexa na 4000, a onda jos brze ispod 1000, to su stari dobri drukeri, iskustvo samo pofukic… You love this game?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Pofukic, pa bar ti si ces gost foruma, znas drukere.
Mislim da imaju cak i svoje satove, vidim da kolega Sanco ili poglavica ima satove predavanja na forumu od sfera-stationa, nisi zamjetio? Ma ne vjerujem… ako ih krene evo nama crobexa na 4000, a onda jos brze ispod 1000, to su stari dobri drukeri, iskustvo samo pofukic… You love this game?


gledajte dragi kolega giga
odlicno ste primjetili , za razliku od rugih,da sam dugo na forumu sto mi daje za pravo kad sam drugima govorio za Vas ne samo da ste odlican poznavatelj tk nego i prije svega obziran covjek
ja moram priznati da do sada nisam primjetio niti naznake pojava drukanja na ovome forumu a kamoli drukere
pofuk
p.s. kad Vam se vec jadam recite mi da li Vas interesira zakaj sam juce uletio u ingru i ja vu Vam najiskrenije to reci


Možemo se drveniti na 50-55 kuna još dugo.

pa to i jest poanta, prodat sad po 55-56 pa opet čekat i dočekat 50 kn ili niže jer očito je uporabna već ugrađena u cijenu, a FI još nije. bude li FI loše, 50 kn vidjet ćemo vrlo brzo, a kad je tako zašto baciti 10% zarade??

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


ja sam juce kupio dionice ingre pa bih molio nekoga iskusnoga ako postoji na ovome forumu da zna drukati za dionicu da me nauci kak se to radi
unaprijed hvala
pofuk
moraš otvorit nick podruk i obavezno se potpisivat sa podruk da znamo tko je to napisao




danas sam kupijo još 195,trenutno raspolažem sa 697 koje sam platio po 55,15
loš dan za sve dionice, očekujem rast ingre do kraja sedmice do 65,00

Evo, danas zadnji dan trgovanja. Vani se sve zeleni. Nitko se više i ne javlja. Hoćemo li dostići 65,00? Unatoč svemu svima sretan Uskrs i u nadi za zelenim proljećem. Pozdrav


Vidim da si počeo slušati mene, možda štogod i zaradiš moj matija. hihihi
[/quote]
o, pa ti si kucilo oro ! još bolje nam se vratio…



ja sam juce kupio dionice ingre pa bih molio nekoga iskusnoga ako postoji na ovome forumu da zna drukati za dionicu da me nauci kak se to radi
unaprijed hvala
pofuk
moraš otvorit nick podruk i obavezno se potpisivat sa podruk da znamo tko je to napisao

[/quote]
pa i to nije losa ideja ali neznam kako bi moji roditelji prihvatili cinjenicu da sam promjenio ime
pofuk




danas sam kupijo još 195,trenutno raspolažem sa 697 koje sam platio po 55,15
loš dan za sve dionice, očekujem rast ingre do kraja sedmice do 65,00

Evo, danas zadnji dan trgovanja. Vani se sve zeleni. Nitko se više i ne javlja. Hoćemo li dostići 65,00? Unatoč svemu svima sretan Uskrs i u nadi za zelenim proljećem. Pozdrav


Vidim da si počeo slušati mene, možda štogod i zaradiš moj matija. hihihi
[/quote]
molim Vas nemojte se tak glasno smijati bute zbudili naseg dragog isuseka prije nek kaj mu je vreme
unaprijed hvala
pofuk




ja sam danas prodao već dio INGR, probat ću i ostatak. ne da mi se čekati ponedjeljak da vidim hoćemo li okinuti opet na 50 kn jer rasti nećemo kad čak ni izdavanje trajne uporabne dozvole nije pomaklo dionicu s mjesta, sigurno neće ni FI koje svi očekuju da će biti dosta loše

Pa nije to bit trgovanja, ne da mi se čekati. Pa nismo u redu u pošti pa odustajemo. Pravo da li ćeš prodati ili kupiti je tvoje. Što se izvješća tiče, ne očekujem baš dobro. Dobivanjem uporabne dozvole, situacija se drastično mijenja, no, to ne znači da će cijena sutra biti 100 ili više kuna. Trgovanje je iscrpna igra, i treba imati čelične živce za to. Možemo se drveniti na 50-55 kuna još dugo.
[/quote]
oprostite ako smem da pitam
da li da ja stanem u red kao kod doktora ili da danas prodam ovo kaj sam juce kupio i izgubim soma kuna jer mi se isto bas i neda cekati da naraste na 66 kuna???
pofuk
[/quote]

I ja odoh [bye]
Stisnuo sam vam najnižu danas
nekada je ovo bila ozbiljna dionica a sada je na razini kikiriki investitora, do sada uz sve dobre vijesti danas samo 223k kn prometa i kupnja je obečavajuća:
Najbolje ponude [ INGR-R-A ]
Kupnja Cijena
5-55,21
182-55,20
250-55,10
40-55,04
ukupno 26 330 kn u prve 4 ponude [yawn]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.





ja sam danas prodao već dio INGR, probat ću i ostatak. ne da mi se čekati ponedjeljak da vidim hoćemo li okinuti opet na 50 kn jer rasti nećemo kad čak ni izdavanje trajne uporabne dozvole nije pomaklo dionicu s mjesta, sigurno neće ni FI koje svi očekuju da će biti dosta loše

Pa nije to bit trgovanja, ne da mi se čekati. Pa nismo u redu u pošti pa odustajemo. Pravo da li ćeš prodati ili kupiti je tvoje. Što se izvješća tiče, ne očekujem baš dobro. Dobivanjem uporabne dozvole, situacija se drastično mijenja, no, to ne znači da će cijena sutra biti 100 ili više kuna. Trgovanje je iscrpna igra, i treba imati čelične živce za to. Možemo se drveniti na 50-55 kuna još dugo.
[/quote]
oprostite ako smem da pitam
da li da ja stanem u red kao kod doktora ili da danas prodam ovo kaj sam juce kupio i izgubim soma kuna jer mi se isto bas i neda cekati da naraste na 66 kuna???
pofuk
[/quote]

I ja odoh [bye]
Stisnuo sam vam najnižu danas
nekada je ovo bila ozbiljna dionica a sada je na razini kikiriki investitora, do sada uz sve dobre vijesti danas samo 223k kn prometa i kupnja je obečavajuća:
Najbolje ponude [ INGR-R-A ]
Kupnja Cijena
5-55,21
182-55,20
250-55,10
40-55,04
ukupno 26 330 kn u prve 4 ponude [yawn]
[/quote]
taj prvi nalog ti je skrivač
to sam ja
pofuk

Zakaj si ti ušao pofuk u Ingru?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close