INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa igh je napravio idejno rjesenje i tim uzeo dio kolaca..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Evo i za našu špekulaciju jedan link – samo što još nije naveden izvođač. Špekulacija kaže da će to biti INGRA – ajme alaj kupnja jača nakon ove špekulacije! [thumbsup
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/polancec-u-albaniji-dogovorio-gradnju-nuklearke!,41033.html

Da, da, a podizvođač radova će biti IGH. [lol]

Uskoro bi moglo biti seobe dioničara iz IGH-a u INGR-u – špekulacija broj 2 – neprovjerena. [cool]

nema veze jos bolje da igh radi idejno rijesenje,bitno da nasi rade,nije bitno tko ce koliko kolaca u svemu uzeti…bitan je rast kako ingre tako svih ostalih,tad cemo valjda svi biti zadovoljni…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


nema veze jos bolje da igh radi idejno rijesenje,bitno da nasi rade,nije bitno tko ce koliko kolaca u svemu uzeti…bitan je rast kako ingre tako svih ostalih,tad cemo valjda svi biti zadovoljni…

Nemoj molim te da IGH to radi, pa taj Radić em je mlatno lovu iz proračuna, em još grabi, pa to je za popizditi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na 48 kuna netko odlučio sve prodati. Da li je bilo sličnih situacija i na drugim dionicama kao ova i da li je cijena poslije rasla?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

al smo se danas zacementirali na 48 [sealed]

stopanje rasta,pitaj se zasto,ispitivanja na areni su zapoceta… ipak sam misljenja da ce poslije 14h biti drugacije…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


al smo se danas zacementirali na 48 [sealed]

Tu će i ostati. Možda doše do 50 kuna, ali samo ako ameri polete 3-4%, nema šanse iznad. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



al smo se danas zacementirali na 48 [sealed]

Tu će i ostati. Možda doše do 50 kuna, ali samo ako ameri polete 3-4%, nema šanse iznad. [bye]
[/quote]

Deca,ovi drukeri nam nemreju niš dok se sve skida sa aska


Deca,ovi drukeri nam nemreju niš dok se sve skida sa aska

Vjerojatno misliš na mene strawinsky. Nisam druker nego realan. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pricekajmo 14h ili ce ostro gore ili dolje futuresi su ok aex je u plusu budemo vidjeli rasplet,no ovo je samo jos jedan dan,osobno mislim da dionica ima potencijal za rast no to je samo moje misljenje…….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close