INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lova ide na Arena centar, pa jel vi slusate/citate ikakve vijesti.
Ima uzasno puno dobrih prilika a nitko od banaka ne daje kredit, kada bi dokap uspio firma bi strasno stvari mogla napraviti

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Blueman slažem se s tobom, no pitanje je uspješnost realizacije, koja bi mogla stvoriti otpor kod pojedinih večih investitora.

Koliko Arena Centar vrijedi? Mislim za cjelokupan projekt, te koji su popratni sadržaji uključeni u to?

Sama cijena u dopapitalizaciji je postavljena špekulativno 1:3.
Zato je za pretpostaviti da su moguće raznorazna iznenađenja.


Lova ide na Arena centar, pa jel vi slusate/citate ikakve vijesti.
Ima uzasno puno dobrih prilika a nitko od banaka ne daje kredit, kada bi dokap uspio firma bi strasno stvari mogla napraviti

OK ali zašto iz INGRE nedaju kakvu obavijest…

Ovako po meni otvaraju mogućnost da mi svašta laprdamo…

Nek napišu brate lova ide tu i tu i to nam donosi to i to …

Znam da je nezahvalno ali daj ti Blueman napiši što očekuješ po pitanju cijene dionice.
TH.

smanjuje se minus.......

Mislim da je ovo niski udarac INGR-e prema dionicarima… kako god se uzme sada ne preostaje nista drugo nego sudjelovati u dokapitalizaciji… jel sve ostale opcije su gubljenje love…

Ako i ingra ima problema sa cashom (nisu jedini) dali stvarno mislite da će ići kontra svoje koristi?
Dajte mi stvarno recite kaj stvarno mislite da će dokup ići ispod 88 kuna?

Ljudi na kojim ste vi drogama?
Dajte malo i meni da se i ja mogu veseliti.
Naravno neki očekuju da će cijena u pon biti 70 kuna, heheheh teško jako teško…zakaj?
Tko nezna neka ide kopat kanale…meni je jedan potreban ispred kuće pa neka se slobodno javi na PM

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Mislim da je ovo niski udarac INGR-e prema dionicarima… kako god se uzme sada ne preostaje nista drugo nego sudjelovati u dokapitalizaciji… jel sve ostale opcije su gubljenje love…

I ja tako mislim. Doveli nas u slijepu ulicu. Srećom nemam puno komada. U pon ne prodajem. Mozda čak kupim ovisno kako se bude sve razvijalo. Raj za špekulante a dioničare ko jebe.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Sutra stavljam kupovni nalog na 50kn 500kom pa je komotno srušite svi vi paničari na taj iznos! Da i ja nešto zaradim!


Mislim da je ovo niski udarac INGR-e prema dionicarima… kako god se uzme sada ne preostaje nista drugo nego sudjelovati u dokapitalizaciji… jel sve ostale opcije su gubljenje love…

Što ako dokapitalizacija bude po Max.cijeni ?



Lova ide na Arena centar, pa jel vi slusate/citate ikakve vijesti.
Ima uzasno puno dobrih prilika a nitko od banaka ne daje kredit, kada bi dokap uspio firma bi strasno stvari mogla napraviti

OK ali zašto iz INGRE nedaju kakvu obavijest…

Ovako po meni otvaraju mogućnost da mi svašta laprdamo…

Nek napišu brate lova ide tu i tu i to nam donosi to i to …

Znam da je nezahvalno ali daj ti Blueman napiši što očekuješ po pitanju cijene dionice.
TH.
[/quote]
Pa je kreteni zovu institucionalne na razgovore, a male ko hebe. Takvi su ti iz Uprave! Banda.

i ja stavljam nalog na kupnju 200 komada po 50 kn

Ja stavljam na 65 kn

I'LL BE BACK

Dokap je dogovoren sa glavnim investitorima i sigurno će im ići u korist – prvenstveno mirovincima kojima se daje šansa da uprosjeće ulaze pošto za dizanje cijene na burzi trenutno nema likvidnosti ni volje. Očekujem cijenu od sadašnje tržišne do max 100 kn. Cijena od 50 kn malo je vjerojatna, ali iznenađenja su moguća, pogotovo u Lijepoj našoj.

A zna li se kada će poćeti dokapitalizacija?

"The more sales the more orders on bid adds a dealer is willing to give lower. Why pay more."

sudeci po postovima smrdi na sveopcu bjezaniju…… [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close