INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A i Vi dragi gledaoci čuvajte mi večeras dvoranu kao zjenicu oka svoga.
Hvala! [thumbsup]

smanjuje se minus.......



Čestitke Upravi INGRE, dioničarima Ingre, kao i svim radnicima i kooperantima tvrtke Ingra na uspješnom završetku Arene Zagreb.
[thumbsup]

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2008,12,17,,145506.jl

Dvorana ima problem s poplavom na četvrtom katu, a u Ingri tvrde kako će problem riješiti do početka rukometnog prvenstva. [lol]
[/quote]

A zašto se ti koji si se nakrcao dalekovodom na 800 i virom na 1200 smiješ?

Ingra se mora riješiti Arene..i prionuti na nove projektne zadatke..To s krovom će se riješiti,
a onaj tko je gradio velike objekte zna- da nema šanse da tehnički prođe bez zahebancije …..
Zato je sve u redu..a ja kao dioničar ingre, očekujem nove informacije o poslovima ovog društva,
koje se okušalo u izgradnji vrlo zahtjevnog objekta..treba nastaviti, odnosno, graditi još više…
Meni su ponuđeni stanovi predaleko od centra..očekujem neku novogradnju..neću reći u
Bogovićevoj ali..tu negdje..nisam vidjela ponudu Horvatinčića..ima je? Ako su cijene preko 7 hiljada
eura po m2..nek samo lijepo grade…i sretno im bilo…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Čestitke Upravi INGRE, dioničarima Ingre, kao i svim radnicima i kooperantima tvrtke Ingra na uspješnom završetku Arene Zagreb.
[thumbsup]

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2008,12,17,,145506.jl

Dvorana ima problem s poplavom na četvrtom katu, a u Ingri tvrde kako će problem riješiti do početka rukometnog prvenstva. [lol]
[/quote]

A zašto se ti koji si se nakrcao dalekovodom na 800 i virom na 1200 smiješ?

[/quote]

Onaj tko se nakrcao navedenim dionicama na navedenim razinama neka prošeta do najbližeg mosta. A zašto se smijem će se vidjeti u 2009. [wink]

Thompson…nije mi jasno koje samoubilačke razloge bi trebali imati vlasnici Ingrinih dionica..
Nema love da im se plate radovi? Pa, snaći će se ….ima načina da se svaki račun plati….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jedmom djelu forumaša proradila vidovitost ili alkohol !
Zaheb…je kombinacija istih ….


Thompson…nije mi jasno koje samoubilačke razloge bi trebali imati vlasnici Ingrinih dionica..
Nema love da im se plate radovi? Pa, snaći će se ….ima načina da se svaki račun plati….

Daj molim te pročitaj još jedan puta što sam napisao pa onda probaj pobrisati svoj komentar. Mislio sam da su ovdje pismeni ljudi ali očigledno griješim. [angry]

Kad mu je bilo svega dosta, Ivek je skočio sa savskog mosta [lol]

Jure i Marina odgovorni što arena nema uporabnu…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministrica-dropulic-odgovorna-sto-arena-zagreb-nije-dobila-trajnu-uporabnu-dozvolu/415312.aspx

smanjuje se minus.......

http://www.index.hr/vijesti/clanak/oppenheim-u-strahu-pred-svojom-odgovornoscu-beskrupulozno-iskrivljuje-cinjenice/415312.aspx

Evo i odgovora Marine…

smanjuje se minus.......

Blueman ti na IGH napisa da je INGRA — SDP dionica…
Možeš pojasnit malo…
Ako misliš zato jer se Oppenheim često slika i viđa s Bandićem – hebiga to mora a i davat za kampanju
i to mora ako misli poslove u ZG poslove dobivat…
A znaš i sam da se i PROVIZIJE u Hrvatskoj nemogu izbjeći…

smanjuje se minus.......

Nije SDP vec ne HDZ da budem tocniji.

Gospodja Dropulic neka kaze sto obicno u gradjevinskim projektima radi nadzor i sto je IGH radio tu.
nemoze se dogoditi da nadzor potpisuje dnevnu gradjevinsku knjigu i nakraju da kaze sto nevalja i da se onda neda dozvola.
To se radi u izgradnji.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Koliko sam ja cuo problem je u projektu… Zato je proslo nadzor do sada.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Koliko sam ja cuo problem je u projektu… Zato je proslo nadzor do sada.

Ako je to istina, onda mogu okaciti macku o rep…ak se dobro sjecam…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ako je problem u projektu onda nije mogla biti izdana gradjevinska dozvola, zar ne??
Nadzor se vrsi dnevno a ne na kraju cijele price.
IGH se malo zaigrao, nemaju ni kune da plate Zagrepcanku pa druge napadaju.
A gdje je 10 hidroelektrana?? 1 kotacija, jel netko vidio taj ugovor???
Ima posla za USKOK koliko hoces….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close