INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krenule burekđije u kontraudar [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Vjerojatno svatko već zna da se ovom dionicom trguje po principu tobogana.

Odjednom s kupnje nestalo 100.000 (realnih) dionica, a prodaja iskipala 200.000 kn prometa po bidu u par minuta.

Vrlo opasna dionica!

Korekcija se odradjuje[emo_palacg]

Vidljiva je namjera da se napravi panika i sruši cijena da bi se ponovo ukrcali na cca 30 lp manje. Hoće li mali nasjesti?

neće uvijek biti ovako.

Jeste li sad vidjeli “kako netko nešto zna i kupuje kao lud”.

Sve je to igra, i potreban je veliki oprez, osobito pri velikom rastu (u par dana s 3 na 4 kn).

Uvijek sagledavati široko, jer ne može nešto rasti bez granica, bez nekih realnih osnova.

Kupovalo se po malo da se navuče ostale, a onda se, sada već skoro 100.000 dionica počelo sasipati po kupnji.

Nadam se da ste sad razumjeli moje pisanje, koje nadam se nikad nije drukersko, već samo realno.

3,98-4 45000 kom. Da li su za panik bumo vidli kad im se približimo.

neće uvijek biti ovako.

Bananarama

Nisam u nedoumici već od jučer. Sve je jasno.
Sve je jasno. Sa 150 000 kn digli na 4.10, napumpao se bid naivaca i onda udri 250-300 tisuća po bidu s prosjekom 3.90.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

burekđije su natrpale ask ispod 4 kn i ne daju gore. pat pozicija do FI ili?

Ignore: KressoM, delux

do kad ce hanfa tolerirati ovakve manipulacije na 0,01 neki lik je stavio 100000 komada
svaka cast zaposlenicima Hanfe, mislim da ce i vama netko pokucati na vrata ovih dana

Postanite Eu-robovi

koje su ovo manipulacije – 100.000 komada na “kupnji” na cijeni od 1 lipe!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nema tu teorija zavjere, pumpa se do razine koja nije previše riskantna, a preko 65% budućeg booka to već lagano postaje. I zato je to sad to dok se ne vidi račun dobiti i gubitka koji će dati smjer.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

borism
budi pošten pa reci onda i za ovog koji stavlja na prodaju cijenu od 10.000 kn.[emo_zacudjen]

New Report

Close