INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

forumas., 13.09.2022. u 09:18

Ne znam tko kupuje na takav način, jer time samo dovodi do povlačenja aska.

Tako da ne znam što zapravo želi postići, jer na taj način se ne kupuje, mogao je sve to kupiti po 12-13 kn.

 

čudan potez navedenog kupca…  sad slijedi povratak u realnost na 11-12 kn…

 

Ludo je koliko sam potpuno neocekivano zaradio na ovoj dionici. Nemam pojma o cem se radi, ali imam osjecaj da jos nije kraj, ako bude povratak na 11-12, mislim da ce to biti na kratko..

Kako misliš da si zaradio ako nisi prodao?

Dobro zboris..ali sada sam na +367% pa se nadam dovoljno zdravom razumu da je se rijesim sa zaradom.

tribal1, 13.09.2022. u 21:35

Dobro zboris..ali sada sam na +367% pa se nadam dovoljno zdravom razumu da je se rijesim sa zaradom.

na tu zarado vrijeme je za rješavanja dionica ako imaš + 20 000 komada

Ja sam na zaradi od 625% i nema šanse da ih prodajem.

U biti na zaradi od 540%

mark12, 14.09.2022. u 12:51

Ja sam na zaradi od 625% i nema šanse da ih prodajem.

Čestitke na zaradi, a ovo zvuči pozitivno i motivirajuće.. neki poseban objektivan razlog ili samo osjećaj..?

Alabrale, 14.09.2022. u 07:57

 





tribal1, 13.09.2022. u 21:35



 

Dobro zboris..ali sada sam na +367% pa se nadam dovoljno zdravom razumu da je se rijesim sa zaradom.

 



 

na tu zarado vrijeme je za rješavanja dionica ako imaš + 20 000 komada

A ne, imam točno upola manje, no vjerujem da bi bilo razumno obuzdat pohlepu i smanjit broj..

Ingra ulazi u energetiku! Prvo solarna elektrana, potom ‘zeleni’ vodik

Zna li se što je s prvom fazom ovog lani najavljenog projekta, izgradnjom solarne elektrane u Ivanić gradu? To danas ima puno veću težinu/vrijednost nego kada je najavljeno..

tribal1, 14.09.2022. u 17:48

 





Alabrale, 14.09.2022. u 07:57



 

 





tribal1, 13.09.2022. u 21:35



 

 

Dobro zboris..ali sada sam na +367% pa se nadam dovoljno zdravom razumu da je se rijesim sa zaradom.

 

 



 

na tu zarado vrijeme je za rješavanja dionica ako imaš + 20 000 komada

 



 

A ne, imam točno upola manje, no vjerujem da bi bilo razumno obuzdat pohlepu i smanjit broj..

 

ako nemas sto s tim novcem pametno onda nemoj prodavati ….

 

tribal1, 14.09.2022. u 21:21

Ingra ulazi u energetiku! Prvo solarna elektrana, potom ‘zeleni’ vodik

Zna li se što je s prvom fazom ovog lani najavljenog projekta, izgradnjom solarne elektrane u Ivanić gradu? To danas ima puno veću težinu/vrijednost nego kada je najavljeno..

Ja slučajno radim u firmi koja ima infrastrukturu na tom potručju pa vas mogu izvijestiti da su prije 2 – 3 mjeseca dobili suglasnost na glavni projekt pa u ovom trenutku vjerojatno imaju građevinsku dozvolu.

Kamot, hvala na odlicnom infu, a Alabrale i Mark na dobrom hintu.. svakako jos drzim Ingru.

Nešto se sjećam da postoji donja granica cijene dionice kada mirovinski fondovi ulaze u nju ili griješim?

Koliko je ono bilo? 20 kn ili? zna li netko?

tribal1, 14.09.2022. u 17:45

 





mark12, 14.09.2022. u 12:51



 

Ja sam na zaradi od 625% i nema šanse da ih prodajem.

 



 

Čestitke na zaradi, a ovo zvuči pozitivno i motivirajuće.. neki poseban objektivan razlog ili samo osjećaj..?

Imam razlog.

New Report

Close