INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim pomoć, na osnovu čega su ostvarili prihod od 65.914.098, stavka      8. Tečajne razlike i ostali financijski prihodi

 

Wave777, 23.03.2022. u 17:33

Skupljanje se nastavlja…https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/42339

Pametno oni ovo izvode, uvijek objava nakon radnog vremena burze, kako bi se izbjegao neki veci skok u cijeni sto se desava kad se ovakve informacije objave za vrijeme radnog vremena.

Stvar je u tome što kupuju izvan burze i po dosta nižoj cijeni.

Ali samo mi nije jasno tko prodaje toliko ispod cijene koju može dobiti na burzi.

ajde naučite već jednom da veliki uglavnom kupuju na ovaj način. Angažiraju “skupljače” (to su oni koji za unapred dogovorenu proviziju kupuju dionice na svoje ime i zatim se kupoprodajnim ugovorima prebacuju na stvarne vlasnike. Ovdje je to primjer Predsjednika Uprave i Predsjednika NO.)

Sljedeće je pitanje bilo kako kupuju ispod burzovne cijene. Koliko sam primjetio drže se donjih rubova trgovanja sa cijenom koju stavljaju na KPU. A da bi se transakcija mogla provesti po određenoj cijeni također za to angažirani igrači drže cijenu u području i u vrijeme kad oni odluče provesti transakciju.

Prodaje neko kome treba novac sada. Netko k li kupuje stan kuću auto… To je jednostavno tako..  ljudima usfali novaca

dionicar, 24.03.2022. u 12:33

Prodaje neko kome treba novac sada. Netko k li kupuje stan kuću auto… To je jednostavno tako..  ljudima usfali novaca

uglavnom prodaju oni do 30 000 dionica…. ekipa poviše 30 000 se odavno u taborila i ukopala u rovove

 

gzalac, 23.03.2022. u 19:01

Molim pomoć, na osnovu čega su ostvarili prihod od 65.914.098, stavka      8. Tečajne razlike i ostali financijski prihodi

 

 

asti koji padobranci…..   65.914.098 kn dobiju okvirno od grada i države za najam arene zagreb….

 

Svi se raskokodakali o tom vodiku, pa kako mi stojimo sa tim postrojenjem… Dozvole… 🤔

Nema vise za bagatelu. Tko hoce kupiti mora se isprsiti

Dioničari vide ingru na 30 kn i dividendom od 1,5 kn ali da će je netko drugi pogurati od 10 na 30 kn….

davidmatej, 31.03.2022. u 15:20

Nema vise za bagatelu. Tko hoce kupiti mora se isprsiti

ne znam po koji je put ovo već napisano…i po koji će put opet u zbilji biti demantirano?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

amadeo, 03.04.2022. u 20:19

 





davidmatej, 31.03.2022. u 15:20



 

Nema vise za bagatelu. Tko hoce kupiti mora se isprsiti

 



 

ne znam po koji je put ovo već napisano…i po koji će put opet u zbilji biti demantirano?

Ako Vi tako kažete👍

mrtvo na burzi mrtvo na forumu….

Sretan Uskrs svima koji slave i da sljedeci docekamo sa malo visom cijenom🐣

New Report

Close