INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

filija, 05.03.2021. u 13:26

…znam kako je to dokupljivati i smanjivati prosjek…osjetio sam to dokupljujući od 15kn-2kn…ufff ne ponovilo se..nikad više tako nešto…smijao sam se onima koji su prodavali uz prihvatljiv gubitak-kako su to zvali, a ja sam mislio da sam pametan sa svojim hvatanjem padajućih noževa…no onda sam 10 godina imao zarobljen kapital…sada se to ovim iznenadnim skokom sve vratilo a i zaradio sam dobar novac…no ne bih to ponovo prošao ni za kakav novac…da sam mudrije odigrao mogao sam zaraditi puno više ali i što je važnije, poštedjeti se stresova kroz to vrijeme… svaka škola se plaća-kažu…zato sada…laganini…pozz svim mojim Ingrašima, starim borcima iz tog doba…

Apsolutno se slažem.

Ali zato sada igrajte mudro i zaradite još više! 😉

fenix, 05.03.2021. u 22:06

Ali zato sada igrajte mudro i zaradite još više! 😉

..a možda i opet izgubite gotovo sve maštajući o nastavku rasta nakon ostvarenih +300%…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zoraguntan

…. a mozda bas obrnuto,pa ode jos 50%.

Čudni su puti Božji.

Nedostatak trgovanja nešto ipak pokazuje. Od vrha je pala više od 15% pa je rizik kupovati po ovim cijenama. Da nije, bilo bi milijunskog trgovanja i minimalno 15 Ovako če, po viđenju stanja, prije prema 9 nego prema 15.

redizajnlos, 08.03.2021. u 15:14

Nedostatak trgovanja nešto ipak pokazuje. Od vrha je pala više od 15% pa je rizik kupovati po ovim cijenama. Da nije, bilo bi milijunskog trgovanja i minimalno 15 Ovako če, po viđenju stanja, prije prema 9 nego prema 15.

I?

Forumaš. Nije li onih 33000 na 11-11,10 na bidu samo da bi krenula kupnja i on prodao po asku?

nitko nije prokomentirao jučerašnju promjenu u top 10. Očito bude uskoro puno čuđenja kod onih koji su prodali u ovom razdoblju korekcije cijene.

Bit ce jos tu cudenja kad se neki skrbnicki racunu objedine…svaka cast ekipi, jako dobro skuplja dionice i izbija ih malima iz ruku…

villach, 11.03.2021. u 09:27

nitko nije prokomentirao jučerašnju promjenu u top 10. Očito bude uskoro puno čuđenja kod onih koji su prodali u ovom razdoblju korekcije cijene.

Možete li nam Vi malo prokomentirat?

Netko je spojio svoje udjele pod skrbnički Podravske.

To su Bandićeve dionice.

Top-10 trenutno ima 30% dionica.

Za sada.

Samo od 01.01 je protrgovano preko 1,3mil dionica. 😎

YuriBoyka, 11.03.2021. u 12:03

 





villach, 11.03.2021. u 09:27



 

nitko nije prokomentirao jučerašnju promjenu u top 10. Očito bude uskoro puno čuđenja kod onih koji su prodali u ovom razdoblju korekcije cijene.

 



 

Možete li nam Vi malo prokomentirat?

prepustit ću to institucijama kad dođe vrijeme

 

Sve je manje papirića na burzi🤔

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close