INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skrbnički iz top 15 se spojio sa skrbničkim s br 2. I što je to uopće bitno, zašto bi to moralo utjecati na cijenu? Svašta.

pozitiva, 11.03.2021. u 18:03

Sve je manje papirića na burzi🤔

Nedostaje papirića? Do najviše cijene ima oko 50 000 kom pa neka se kupuje jeftine papiriće kojih nema. To je samo oko 700 000 kn,  sitnica.

Dobro istresanje na bidu, preko 100 000kn a dokupljivanje i smanjenje prosjeka u tijeku. Koliko je to mudro pokazaće vrijeme.

Na kupnji samo 50ak tisuća, zadnji nalog na 18. mjestu od 2,54kn. Da li vam je to malo zabrinjavajuće?

počelo je …rasturena je podrška na 11 kn, iskipano je blizu 50.000 dionica…napetost pred pad cijele burze osjeća se i zraku i sve više ulagača shvaća da je pametno unovčiti dionicu nakon +300% rasta… kad se sjetimo forumaša “mante” koji je nedavno navlačio ulagače da ulaze u ingru na +14 kn jer kao “ide to na 20 kn”…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A tek sada nastupa panika. Ovo su unovčavali oni koji su u plusu,a sada će panično prodavati oni sa “prihvatljivim” minusom…klasika!

Unovcili su se trejderi. I oni se iskrcavaju.

Na ovoj tako na vecini dionica je sigurno dugorocno ulaganje.

Pricat ce se za mjesec-dva kako se iskrcavaju i na vecim razinama.

Najbolje od svega je to da se likvidnost odlicno povecava,ne ovisno jeli pada ili raste.

Brutalna iskrcavanja po kupnji…a onda neki klošar skine 1(jednu dionicu) s prodaje po 11,60 kuna 😅

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zoraguntan

Nisi komentira brutalno skidanje po asku prije toga, trajalo je mjesec dana.

Na 10,70kn nalog na kupnji 19850 kom.

Bio je i na 11 puno veći,pa je pao ko kruška

diokidina, 16.03.2021. u 10:43

Unovcili su se trejderi. I oni se iskrcavaju.

Na ovoj tako na vecini dionica je sigurno dugorocno ulaganje.

Pricat ce se za mjesec-dva kako se iskrcavaju i na vecim razinama.

Najbolje od svega je to da se likvidnost odlicno povecava,ne ovisno jeli pada ili raste.

Dugoročno će biti onima koji ne stignu prodati pa padne na 6 ili 5kn. Onda nema druge nego biti dugoročan, kao što je napisao kolega filija, prisilno je dugoročan 10 godina. Ovaj rast se budimo iskreni nije bazirao na izvanrednim poslovnim rezultatima i novim poslovima već na nadi da će Ingra dobiti posao oko obnove Zg. To je veliki rizik, plaćati dionicu 200% skuplje a obnova za njih je sigurna koliko i za ostale građevinare kojih ima na stotine. Meni preveliki rizik. Ne bi se štel mešat.

@redizajnlos

Kad je tebi veliki rizik, sto mislis kakav je meni bio rizik kupovati na 5-6kn,a koliki mi je sad rizik u odnosu na prije.

Ingra je 12 godina bila na mižernim razinama, danas kada je odletila u “nebo” mi se bojimo da će pasti u nepovrat.

@mark12

👌👏👏👏

New Report

Close