INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može,nek se pojave i ja stavim


Može,nek se pojave i ja stavim

Kupnja strpljivo ceka i nece se sigurno prva pojavit na bidu..

aj barem se nesto kuha….

@Wave777 Vaš komentar sve govori.


aj barem se nesto kuha….

Napravili arenu, malo životarili po africi i to je to. Moćni Stipe im nije donio kune prihoda, a koštao ih milijune. Štern gledao kako d aase što više izvuće. Na kraju spali na fasade.. Obrt Deban i sinovi

Ako vam je to kuhanje, trebat ćete još puno strpljenja.

Jedini plus je što ih nije Tehnika potopila ali to su zasluge Oppija još dok je lucidan bio…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Vidim više nitko ni ne komentira izvješća…

Ma nema se to sta komentirat. Steta je da nisu propali kad su trebali

Želi li tko kupiti 20 000 komada van burze?

Inbox!

Konsolidirano PDF str 6 i 7, sve prsti od optimizma

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

noviulagac, 29.02.2020. u 11:15
Ma nema se to sta komentirat. Steta je da nisu propali kad su trebali

 

Neće propast, samo malo goriva za paničare…

sve u svrhu da se jeftino kupi.

tjeme, 01.03.2020. u 21:56

Jeste li primjetili da su bliski Bandičevi ljudi u nadzornom odboru i ima ih sve više i više…..

MILIJUNI EURA U IGRI: Bandić se svađao s Ingrom oko Arene Zagreb, a onda je krenuo u desant – direktor je postao muž šefice Holdinga

 

“Tvrtka je u minusu, a istovremeno se iza kulisa povećavao, točnije, utrostručio broj članova Uprave, i udvostručio broj članova Nadzornog odbora, povećavaju se plaće i honorari, a preko skrbničkih računa i preko tzv. proxy prijatelja iz istih tih sredstava stječu se udjeli i dionice”, kaže naš sugovornik koji dobro poznaje situaciju unutar Ingre, ali inzistira na anonimnosti.

“Kao na samom početku slavne hrvatske privatizacije, iz kasice samog poduzeća, preusmjeravanjem novca u privatne tvrtke samih novih članova uprave otplaćuju se udjeli i dionice, HANFA šuti, a mali dioničari nemoćno gledaju iz drugog reda…”, opisuje situaciju insajder, naš sugovornik.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jel to znači kolega barbosa da je firma interesantna ili je guraju u stečaj???

Imam fantomske dionice

Kolika je po Vama šansa da BKS banka omogući refinanciranje kredita ili im se isplati da Ingra ode u stečaj ????

Imam fantomske dionice

http://ingra.hr/ocitovanje-na-medijski-napis/

Izašlo očitovanje na članak s net.hr

New Report

Close