INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Može li mi neki "Meštar" objasniti ovu vrstu donošenja odluka:
Prije 5 minuta nisam se postavio na ask od 4,17-4,14 a nakon što je ta razina skinuta onda sam se ODMAH postavio. U čemu je kvaka? Hvala znalcima. Pozz
A vi kao neznate?
[/quote]

a ti kao znas?[emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]
dovoljno je vidjeti kretanje nekih dionica ukljucujuci i ingr zadnjih mjeseci -jedini zakljucak:lobotomija![emo_smijeh]
[emo_vrtimise]
[/quote]Može se to zvati i iscrpljivanje do puknuća. Danas ih malo puklo, da li ćemo sutra opet ovako?
[/quote]

Prije nego što pukne ili ne pukne… ajd navedi nam Ingrinu imovinu koja nije pod teretom/hipotekom/ovrhom… btw. opet zaboravljaš da je račun blokiran od cca. početka 05.2012. …. a danas smo? zatezne kamate samo na dug koji je g. Oppenheimer 25.10. javno obznanio – u prilogu http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=174 jesu… ili nisu? + sve ostale javne negativne info na ZSE, SKKD, zemljišnjim knjigama…
Unaprijed hvala na konstruktivnom i argumentiranom odgovoru…
[/quote]

zizu jesi uletio danas u dlkv? kad vec tako procjenjujes ingru,koliko cjenis dlkv?
u biti hocu pitat ovo-ako je dlkv padao zbog prijetnje stecajem,i samo radi otklanjanja iste je ovako sumanuto rastao(u usp s bv a da ne govorimo u usp s bv nakon dokapa[emo_vrtimise])-koji bi onda trebao biti target rasta ingre po otklanjanju prijetnje stecaja ?[emo_beztona]


Ljudi ne kuže da je tamo posljednja prilika za uteći. Njih tek sada čeka ovo što smo mi ovdje već preživjeli!

Misliš…? Mislim da ” što će se ovjde još desiti ili ne desit” ovisi o tome što će putem ZSE indirektno ili direktno GRANT THORNTON revizija d.o.o. i KPMG CROATIA d.o.o. uskoro ovoj cijenjenoj forumskoj zajednici itd. sl. obznaniti…

@INGRA_ZAGREB Dali možemo uskoro očekivati ulazak strateškog partnera u Ingru koji bi ju dokapitalizirao i pomogao da stane na noge?

INGRA d.d. ‏@INGRA_ZAGREB Protected account 22 Mar
@ivananti2 Ivane, to je povezano s financijskim restrukturiranjem. Nadamo se da ćemo idući mjesec imati konkretnije info povodom restrukt.

Znaći do kraja ovog mjeseca ništa.a kako stoji na twitu “nadamo se” da ćemo idući mjesec imati konkretniji info… ako se oni u ingri mogu samo nadat(znaći da se s nikim još nisu dogovorili-ako imaju i sa kime ) onda nama ostaje da se molimo.
još malo pa godina dana s blokiranim računom…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Neznam koliko ste danas pratili emisiju Nediljom u 2,gost je bio ministar Ostojić.Uglavnom na pitanje voditelja sta napravit sa Arenom ministar (možda budući gradonačelnik)je odgovorio dace je privatizirat.Zanima me sta bi to značilo i kako bi se to općenito odrazilo INGRu kao firmu i naravno na cijenu dionice?!

Gledam INGR-R-A i vidim da je malo skočila u odnosu na moj zadnji pogled (bila je oko 3kn). Ja sam aktivno trgovao prije par godina još prije stock splita i kada vidim cijenu od 4.07 ili 610.50(4,07 x 150) sve ne mogu vjerovati. Ako se ne varam pick joj je bio oko 64000kn, a ja sam svoje rasprodao na 50k+. Bila mi je jedna od najdražih dionica, i užasno je vidjeti ovu današnju cijenu.
Da sam još u INGR-R-A ostao bih i dalje jer ipak vjerujem da će doći bolji dani za Ingru

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

ja mislim da ovi načini trgovanja ingrom nisu jasni ni najstarijim ingrašima
al dobro evo kvota se puni pedeset do sto hiljada i ajmo sutra je novi dan



Ponavljam što rekoh već, bolje bi bilo da je i INGRA otišla u predstečajnu nagodbu, vidi DLKV. [emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_beztona]

Nikaj vidi Dalekovod nego vidjet će se ako od svega nebude ništa onda samo plač i škrgut zubi.[emo_plazi]
[/quote]
Svaka Vam čast Stankiću nije da ih niste upozorili na vrijeme, a sad nevjernici stvarno zbrajaju gubitke.

http://www.business.hr/ulaganja/hep-ombla-ide-dalje

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Trebali su unajmiti Ingru, pa nebi imali ovakvih problema![emo_smijeh]

‘Željeznice grade duže i od Eiffela, za stajalište im treba pet godina’

Tko Ingu kupuje iznad 3 kune a budućnost joj je ravna 0 -li.

KPMG d.o.o. niti nakon preko mjesec dana nakon što ga je Ingra 19.02. angažirala za svoga “novog” savjetnika… ne smatra za shodnim takvu informaciju objavit na svojim stranicama… ili netko tu informaciju možda vidi…?
http://www.kpmg.com/hr/en/pages/default.aspx


Tko Ingu kupuje iznad 3 kune a budućnost joj je ravna 0 -li.

možda, ali to ne znači da neće biti odbijanaca i prilike za zaradu.

New Report

Close