INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitke svima koji su prodali i zaradili. Želim vam kupovinu preko 4,50 i zaradu na 5,20.

neće uvijek biti ovako.

Da cijeli Crobex nije debelo crven Ingra bi sada bila sigurno blizu petice. Ali vidjet ćemo. Sutra je novi dan. Pa onda onaj iza njega.

VAUUU koji finiš! Pozz svima, sutra nastavak zelenila. Prognoza 7-15%.

neće uvijek biti ovako.


ovdje po TA formira zatvarajuca linija klina kao jaka podrška i rekao bih da ide 6kn u 2 tjedna. držte se za sjedala gospodo.

na 6 kn ili za 6 kn ?[emo_plazi]

kolika je bila cijena prije blokade racuna?

Evo malo pozitive i od poslovnog!

ZSE: Ingra dobitnik među najlikvidnijih deset

Cijena dionice prije blokade računa na dan 14.05.2012 bila je 7,03 (prosječna).

Tko je Lari saputao na uho


nizzo@ jos nisi kupio ??? ja vec imam 20 tak % ali sam postao nekako pohlepan…[emo_plazi]

kupio na oko 4, prodao par sati kasnije (vjerojatno tebi) na oko 4,27 kn prosjek…sutra ću opet ponoviti [emo_palacg]

Netko je neki dan napisao da za Arenu ne mogu dobiti 30m€, a sta kad sjedne na racun80,5m€

Jedan sitan detalj – čisto da ostane zabilježeno.

Kaže Oppi: “… postoji interes i za dokapitalizaciju Ingre, i to zbog poslova u Rusiji, Iraku i Alžiru…” ???[emo_zacudjen]??? (Hm… ma čekaj malo o kakvim to poslovima u Rusiji Oppi govori ?!?)

Do sada smo vidjeli ugovore iz Alžira i Iraka, ali o Rusiji – ni zuc. Da podsjetimo tamo imaju potpisane ugovore o suradnji sa dvije velike kompanije. No kako Ingra dokazano ima sklonost “zaboraviti izvjestiti o sitnicama” kao što je primjerice iznos blokade od tričavih 225 mil kn, tko zna nije li i za Rusiju zaboravila spomenuti da spremaju kakav “sitan” ugovor vrijedan XYZ novaca za kojeg još “nisu spremni izaći u javnost”.

Na kraju krajeva stalno se spominje Stipe u gostima u svojim putešestvijima po Bl.istoku i šire, ali o najnovijem članu nadzora (stanovitom Davoru Š.) – ni slovca. Bog zna što se tu kuha, ali moglo bi bit zanimljivo kad se konačno i ta tajna sazna znajući na dobre poslovne veze koje dotični DŠ tamo ima.

Nakon nekoliko godina loših vijesti bio bi red da i mi dočekamo sunčane dane, mislim da je prodaja Arene ključ uspjeha, a o tom sam i ranije pisao. Velika količina casha za rješiti blokade i obveze, dio kratkoročnih pretvoriti u dugoročne obveze i shodno tome zaploviti u bolju budućnost.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close