INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nizzo@ jos nisi kupio ??? ja vec imam 20 tak % ali sam postao nekako pohlepan…[emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nesta mala debeloga hlada ….

idući tjedan će bit bolje...

Blaženi naš Linić. Samo da čujem da netko nešto protiv njega ima.
http://www.limun.hr/main.aspx?ID=903060&pojam=ingra

Oprostite rade gubitak od samo cca 1.000.000.000,oo kuna po zaposlenom godišnje

Vidim da je sve veći broj “vizionara” na bidu. Dobro nam došli![emo_smijeh]


Blaženi naš Linić. Samo da čujem da netko nešto protiv njega ima.
http://www.limun.hr/main.aspx?ID=903060&pojam=ingra

Svatko tko će u narednim godinama pošteno puniti državni proračun je dobro došao i naći će “milost” kod “maćehe” države, bez obzira tko upravljao financijama u dotičnom momentu.


nizzo@ jos nisi kupio ??? ja vec imam 20 tak % ali sam postao nekako pohlepan…[emo_plazi]
ho ho ho 27% out veci dio ,,jos nisi kupio ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svaka cast svima na zaradi..ali ne razbacujte se postocima kod dionice koja je ovoliko zatrovana lipama i liparenjem…niti pola kune razlike izmedju najnize i najvise…ma super

Pozdrav

svi smo mi Crobex

biti će veselih zadnjih 5min!!


Svaka cast svima na zaradi..ali ne razbacujte se postocima kod dionice koja je ovoliko zatrovana lipama i liparenjem…niti pola kune razlike izmedju najnize i najvise…ma super

Pozdrav

pola kn ti je preko 10% pa ti pjevaj borbene…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne čestitaj još. Zarada još nije konačna. Ingra se očito izvlači iz gliba, a to će se oplemeniti cijenom dionice i u narednim danima. Samo polako. Prva euforija je prošla. A to je samo prva reakcija na dobre vijesti.



Svaka cast svima na zaradi..ali ne razbacujte se postocima kod dionice koja je ovoliko zatrovana lipama i liparenjem…niti pola kune razlike izmedju najnize i najvise…ma super

Pozdrav

pola kn ti je preko 10% pa ti pjevaj borbene…
[/quote]

Niste shvatili poantu kolega…na magmi je pola kune skoro 100 %…NHF

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close