INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Cudno je da firma INGRA PRO d.o.o. sudjeluje na natjecaju od 300 milijuna kuna ako su jos godisnji prihodi na razini nekoliko milijuna kuna, ali izgleda da jest tako.

Sto se tice Ingra d.d. tesko je shvatiti koliko su i na kojim natjecajima aktivni.


Znači ovi naši više ni na natječaje ne idu…

[/quote]

Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu…


Nek se "prikrpe" uz ove Kineze tu ima posla i za njih. Mogu naći neku "nišu" kod Kineza da im štogod pripomognu u papirologiji, projektima, savjetovanju….
[/quote]
što je vama kolegq, Kinezi bi poludili da 10 godina ništa ne rade, a primaju plaću
[/quote]

Igor ima neke veze s kinezima i vjerujem da pojedinci znaju dosta vise od nas ovdje.
Zasto se to toliko krije ne znam, kao ni razlog zasto je Igor bio na ovom sastanku prije 3 mjeseca. Sumnjam da se slucajno pojavio ali nararvno sve je moguce u RH.

Ingra tihi partner kineske tvrtke sa 100 milijardi eura prihoda


[/quote]

https://www.moj-posao.net/Posao/402614/Arhitekt-inzenjer-gradjevinarstva-mz/#ixzz5UJNJnUlu
ovo bi možda mogao biti odgovor na vaš komentar. Već jako, jako dugo nismo vidjeli ovakav oglas iz Ingre. Ako traže nove ljude ja bi rekao da su vjerojatno na pragu dogovora nekog posla.






Cudno je da firma INGRA PRO d.o.o. sudjeluje na natjecaju od 300 milijuna kuna ako su jos godisnji prihodi na razini nekoliko milijuna kuna, ali izgleda da jest tako.

Sto se tice Ingra d.d. tesko je shvatiti koliko su i na kojim natjecajima aktivni.


Znači ovi naši više ni na natječaje ne idu…

[/quote]

Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu…


Nek se "prikrpe" uz ove Kineze tu ima posla i za njih. Mogu naći neku "nišu" kod Kineza da im štogod pripomognu u papirologiji, projektima, savjetovanju….
[/quote]
što je vama kolegq, Kinezi bi poludili da 10 godina ništa ne rade, a primaju plaću
[/quote]

Igor ima neke veze s kinezima i vjerujem da pojedinci znaju dosta vise od nas ovdje.
Zasto se to toliko krije ne znam, kao ni razlog zasto je Igor bio na ovom sastanku prije 3 mjeseca. Sumnjam da se slucajno pojavio ali nararvno sve je moguce u RH.

Ingra tihi partner kineske tvrtke sa 100 milijardi eura prihoda


[/quote]

https://www.moj-posao.net/Posao/402614/Arhitekt-inzenjer-gradjevinarstva-mz/#ixzz5UJNJnUlu
ovo bi možda mogao biti odgovor na vaš komentar. Već jako, jako dugo nismo vidjeli ovakav oglas iz Ingre. Ako traže nove ljude ja bi rekao da su vjerojatno na pragu dogovora nekog posla.
[/quote]

ili netko samo ide u mirovinu

Arhitekt / inženjer građevinarstva (m/ž)
Naslovnica › Pretraga › Arhitekt / inženjer građevinarstva (m/ž)
Zagreb
Rok prijave: 25.10.2018.
Ingra d.d.
Adresa: Ul. Alexandera von Humboldta 4b, 10 000 Zagreb
Web: http://www.ingra.hr
Opis posla
Tražimo zaposlenike (m/ž) koji se žele usavršavati i postati dio kvalitetnog i stručnog tima projektanata.
Opis posla:
– izrada i razrada projektne dokumentacije raznih vrsta građevina i zahvata u prostoru (idejni, glavni i izvedbeni projekt)
– izrada i razrada detalja i specifikacija
– sudjelovanje u projektantskom nadzoru i praćenje radova i projekata u svim fazama izvođenja
– sudjelovanje na sastancima i koordinacijama s investitorima i izvođačima

Tražimo zaposlenike(više zaposlenika )!!!!?Rok za prijavu je sedam dana.Očito je da im se žuri.

imamo li koga poslati u špijunažu…

Nekog inženjera…

Arhitekt / inženjer građevinarstva (m/ž)
Naslovnica › Pretraga › Arhitekt / inženjer građevinarstva (m/ž)
Zagreb
Rok prijave: 25.10.2018.
Ingra d.d.
Adresa: Ul. Alexandera von Humboldta 4b, 10 000 Zagreb
Web: http://www.ingra.hr
Opis posla
Tražimo zaposlenike (m/ž) koji se žele usavršavati i postati dio kvalitetnog i stručnog tima projektanata.
Opis posla:
– izrada i razrada projektne dokumentacije raznih vrsta građevina i zahvata u prostoru (idejni, glavni i izvedbeni projekt)
– izrada i razrada detalja i specifikacija
– sudjelovanje u projektantskom nadzoru i praćenje radova i projekata u svim fazama izvođenja
– sudjelovanje na sastancima i koordinacijama s investitorima i izvođačima

Tražimo zaposlenike(više zaposlenika )!!!!?Rok za prijavu je sedam dana.Očito je da im se žuri.


Tko se tamo uspije uhljebiti, mirovina mu je zagarantirana. Jel može to nekako preko veze? Upravo mi treba takav posao da primaš plaću a surfaš! Vjerovatno im neki stariji odlaze u mirovinu, pa sad da ne propadnu pare od najma Arene moraju primiti nekog da popune rupe po kancelarijama. Ipak kad se netko kreće po uredima dobiješ dojam da se nešto i radi.

Novi u top 10, opet se kupuje…

Top 10 jača, skupljaju dugoročni

Ide li FI u 16:00 ili prije?!

U jučerašnjem intervju Meske navodi da je boravio duže vrijeme u Kini. Jedino što je Ingri još ostalo su Kinezi i njihovo nastojanje u osvajanju ovog dijela Evrope. Bila bi to lijepa priča sa Kinezima.
Uglavnom katastrofa na ZSE-u kod skoro svih građevinara. Ode nam građevina u tri ……

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2018-3Q-NotREV-K-HR.pdf

Vidim ovdje se više ni ne komentiraju izvješća…
P. S. Izgleda da je svima preko glave…

Izgleda da se dugogodišnja tradicija rada Ingre – vraća ponovno…………
Majka Ingra d.d sa mnoštvo djece i rođaka u Hrvatkskoj i inozemstvu/ recimo Njemačkoj/……….

Pitam neki dan …privatnika..gdje je …RADIM. odgovori..Gdje….u Njemačkoj…Sam ili za nekog…/misleći
n njemačkog partnera….? ………..Ne, za INGRU : Za koga??? Pitam zabezeknuto……
koju INGRU??? … JAKO PUNO IMAJU POSLA…..puno rade u Njemačkoj….ma, nemoj….!
Ovdje , samo da im ne dijelimo milostinju.-….. samo da ih ne sponzoriramo da ne gladuju…takav se
osjećaj stvara radi ove točkice od cijene na burzi ….!
Zato, oprezno. Ispitati čije je Ingra, gdje je mater …tko je otac i slično.!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

da tuzna istina

Evo Plenković je u Kini, i bio je na sastanku sa onima China road and train… S kojima dovode u vezu Ingru, pa da vidimo kako će se rasplesti taj dio… A izvješće koje je koma zbog Alžira je iza nas… P. S. Vidim i da kratkoročne obveze smanjene sa 260 milja na 228…Ajmo dalje…

New Report

Close