INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ingra na twitteru


Koji teaseri [emo_smijeh][emo_smijeh]



Kolega@janiana,Ingra ne radi,oni su samo posrednici,za svaki pravi posao(projektiranje,nadzor,samu izgradnju) moraju uzeti izvođače.Znači čisti posrednik i ništa više ni manje.

Kolega Branitelj ….ZNAM ko kaj radi !! …. imam i IGH i INGRU i svejedno mi je ko bu ..:-)

i TWITTER …POZVANI SMO U DOHU ???…..[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]
[/quote]SRETNO u DOHI! Biće biće.

neće uvijek biti ovako.

Kolega @martimon,sve šta napišem nije tepanje za nikoga,nego provjerljive činjenice,inače Pleso se već projektira za cijenu 66.700.000,00 kuna,autoput još nitko ne radi-vidjeće se tko će raditi u lipnju ,Arena je izgrađena sa kreditima-od tu su i nastali veliki problemi.
Znači činjenice,a ne izmišljanja i navlačenje na bilo koju stranu

bravo branitelju. stigao još jedan dobročinitelj da ukaže narodu da ingra ne valja. volim takve ljude koji troše svoje vrijeme da bi ukazali drugima na grešku i spasili ih od nevolja. – ignore!

idući tjedan će bit bolje...

Ask je šupalj ko Švicarski sir. Nema ovo gdje drugdje nego u pozitivnu blokadu, svi se boje da ne ostanu bez dionica. Potencijalna zarada desetak puta veća nego potencijalni gubitak. Tko sad ne riskira, kad će?

15.02.2013] Privremeno nerevidirano nekonsolidirano i nerevidirano konsolidirano izvješće za 2012. g

Da ,g.MEGIDO1, biti će,i to vrlo brzo[emo_smijesak]

bid je proziran,ne da je šupalj,nego je izrešetan prodajom![emo_palacd]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Ask je šupalj ko Švicarski sir. Nema ovo gdje drugdje nego u pozitivnu blokadu,

Ask je šupalj???? pozitivna blokada???? hahahaha…..kolega, imaš problema s vidom?
Nego gdje je bananarama koji se prekjučer kleo da će jučer doći obavijest o novim poslovima zbog čega je Ingra skočila sa 3 na preko 4 kn?!? narvno da nema nikakve vijesti, a nema ni bananarame! da ga nisu odveli na propitivanje zbog iznošenja lažnih manipulativnih vijesti koje utječu na TK??? [emo_beztona]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Realno gledajući INGRA ima najveće šanse da im Katarci daju izgradnju rukometnog kompleksa. Čim su dobili prvenstvo odmah su iz INGRE pozvani na razgovor. Mesić je bio glavni i to je samo još jedan plus za INGRINU prednost u tom poslu. Kvaliteta-brzina-reference i gotov proizvod koji se vidi ARENA.

U borbi za petrodolare ne treba zanemariti ni činjenicu da je predsjednik Ingrina nadzornog odbora bivši predsjednik Stjepan Mesić. U delegaciji koja je s Mesićem 2009. putovala u Katar bili su i čelni ljudi Ingre, koji su predstvili svoj projekt.

neće uvijek biti ovako.

Twitovi su dakle potvrda zašto je stvar rasla i zašto bi u dogledno vrijeme mogla i eksplodirati. No zanimljivo nakon što sada svi znaju da se nešto pozitivno događa – dionica (u startu) pada ko kamen što je prilično nelogično zar ne? Osim ako nema i neka još novija info koju ne znamo.

Kako god sad si mogu misliti kako se pokojni Newton osjećao kada je pokušavao shvatiti logiku burze i spušio bogatstvo na lukovicama pokušavajući je gledati kroz racionalnu logiku i zakone klasične fizike. No da je znao kvantnu fiziku onda bi skužio da je sve ipak moguće – pogotovo na burzi.

Sretno svima u Ingri.

haha,***obrisano*** ako ingra raste 40% zbog otvaranja profila na twiteru strah me pomislit koliko će narasti kad dobije neki posao [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

idući tjedan će bit bolje...


gledajući realno,kako se može ingra iyvući s tako velikim dugom,ako i zaradi štogod šoldi to je za podmirenje dugova i kamata, a činjenica je da ovdi je skoro veći gubitak nego prihodi

a nadamo se cudu..to naravno ne znaci da imam dionice…[emo_smijeh]

New Report

Close