INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čini mi se da fondovima paše ovih 43-44k kuna za istovar. Znači mogla bi se tu utvrditi granica. Vidim da neke dionice padaju još, ili nakon rasta padaju, no kod INGRe je čini mi se pad došao do granice.

Fonodovima nikako ne paše ova razina iz više razloga: kupovali su po 55-60 k kn po kom, očekuju daljni rast i razvoj kompanije-u dogovoru s upravom, očekuju ih reference vezane za tvornice koje proizvode biogorivo.

Očekujem daljni rast na ovoj dionici, te još mnogo unosnih poslova.


Von Braun: ” Čini mi se da fondovima paše ovih 43-44k kuna za istovar. Znači mogla bi se tu utvrditi granica. Vidim da neke dionice padaju još, ili nakon rasta padaju, no kod INGRe je čini mi se pad došao do granice. ” Fonodovima nikako ne paše ova razina iz više razloga: kupovali su po 55-60 k kn po kom, očekuju daljni rast i razvoj kompanije-u dogovoru s upravom, očekuju ih reference vezane za tvornice koje proizvode biogorivo. Očekujem daljni rast na ovoj dionici, te još mnogo unosnih poslova.

Jasno ko dan. Čini mi se da se čekaj da se iskrcaju ovi koji se misle iskrcati, pa će onda ti koji su kupovali
po 55-60k lagano prijeći u kupovinu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Iz Osijek Koteksa sam upravo doznao vijest koja će, vjerojatno, zanimati i imatelje Ingrine dionice. Naime, Ingra, Osijek Koteks i GP Dubrovnik dobili posao izgradnje sarajevske obilaznice… [thumbsup]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]


” Jasno ko dan. Čini mi se da se čekaj da se iskrcaju ovi koji se misle iskrcati, pa će onda ti koji su kupovali po 55-60k lagano prijeći u kupovinu.

Daj si pročitaj kaj si ti sad napisao, pa mi reci jel to ima smisla

ja ovu dionicu danas kupijo 5 komada i sigurno je jeftina a hidrogradnja sarajevska je uspjela dobit dug od iraka i dobili su na sudu kad pare legnu ingra ima ljep kolač od toga duga jer je ingra prija sa hidrogradnjom radila u iraku i bila joj koperant[thumbsup]


Iz Osijek Koteksa sam upravo doznao vijest koja će, vjerojatno, zanimati i imatelje Ingrine dionice. Naime, Ingra, Osijek Koteks i GP Dubrovnik dobili posao izgradnje sarajevske obilaznice… [thumbsup]

nisi to sad trebao bubnut,nego cuvat kad trend bude up[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

bocic:

Iz Osijek Koteksa sam upravo doznao vijest koja će, vjerojatno, zanimati i imatelje Ingrine dionice. Naime, Ingra, Osijek Koteks i GP Dubrovnik dobili posao izgradnje sarajevske obilaznice… [thumbsup]

nisi to sad trebao bubnut,nego cuvat kad trend bude up[cry]


a mozda uopce nisi trebao bubnuti jer mislim da znas da se insider informacije skupo placaju.
kad si vidio kaga na forumu da tako izravno dijeli informacije koje nisu dostupne javnosti…
malo se skuliraj i razmisli prije nego saljes info u eter…. nikad neznas tko se krije iza drugih avatara…


a mozda uopce nisi trebao bubnuti jer mislim da znas da se insider informacije skupo placaju.
kad si vidio kaga na forumu da tako izravno dijeli informacije koje nisu dostupne javnosti…
malo se skuliraj i razmisli prije nego saljes info u eter…. nikad neznas tko se krije iza drugih avatara…

Nikakva inside informacija, samo sam od glasnogovornice Koteksa doznao da tijekom poslijepodneva ide priopćenje za javnost, koje će u medijima, vjerojatno, biti sutra… [tongue]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

tocno, ako si saznao prije nego javnost onda je to insider

..Nakon IGH reklame na dnevniku, te ADRIS-ova dobrotvornog istupa isto na dnevniku, pa Tiska itd.. EPPE-u se pridružuje i INGRA. Hvala bogu, već je vrijeme. Za vikend očekujem ATPL, punom parom, u jednom od
dnevnih listova… ako analitičari kažu, da je ova dionica vrijedna ulaganja, kaj se onda mi mučimo…?
Imaju hrpu sklopljenih poslova, ali ne smiju to koristiti u promiđbene svrhe , Jure Radić smije…njega
ne hebu tračevi….iz koje je stranke.
Svi imatelji ove dionice imaju pravo prodavati, ako im trebaju novci, a kada će im trebati ,ako ne sada,
dok je januar i na naplatu dođe potrošnja decembra?? Pa vidite da se prodaje najnormalnije po jedan komad ili
2 …. nije ništa neoubičajeno……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Neka se jos malo tu zadrzi.
Plakat ce ovi koji prodaju.
Jao na 35K je bila dokap koju su fondovi smazali i tukli se zivo do 55K.
RBA uzeo 1000 komada na 50K.
Sutra rjesavam zadnji HT koji imam i uzimam jos INGRA.
Ovu cijenu ni u ludilu nisam sanjao.
Bit ce dobre zarade kada stane korekcija.

Jako jako dobre,.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


tocno, ako si saznao prije nego javnost onda je to insider

Blago meni s tobom… [rolleyes]
Eto, tebi za informaciju, osječka je javnost obaviještena o ovome u 15,30, cijelih 19 minuta nakon što sam napisao i velikih pet minuta nakon što je post postao vidljiv… Zadovoljan? [lol]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

New Report

Close