INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Megido1
O tom oporavku pričaš već 5 godina dok je cijena bila 22kn a od tada samo pada. Sada smo već ispod 3 kn. Kako već nisi dosadan sam sebi s tom pričom?
Zar ne vidiš da je INGRA u boljem stanju nego prije 5 godina? Prošli su krizu, uspješno prošli PSN, vratili mnoge dugove na razne načine i sada sa najmanjim dugoročnim dugom već 2 kvartala u plusu-Zadnji čak 50 Milja kuna.
Zar to nije poboljšanje?
A što se tiče dionice, pa znate i sami da je Burza špekulantsko tržište, koje može i nemora odražavati stvarno stanje firme. A stanje INGRE je sada bolje nego kad je cijena bila 10kn-proučite malo podatke.
Sjetite se kako je prije koju godinu imala skokove po nekoliko desetaka i stotina postotaka u par dana ili tjedana, i opet nazad-sve je moguće zar ne? Sve je to Burza, zar ne.
I da, mene burekdžije ne razumiju a i druge koji su kao i ja investitori a ne trejderi. Burekdžijama se žuri da ugrabe 3-10% a investitor ima vremena i sredstava za život i izvan duguročnog ulaganja. Pozdrav svima u ugodan i uspješan tjedan.

neće uvijek biti ovako.

Po tebi firma sve bolje posluje a cijena dionice sve je niža. Nešto mi tu ne štima. Koliko znam tako ne funkcionira tržište kapitala. Trebalo bi biti upravo suprotno kao na drugim dionicama gdje su firme iz gubitka došle u dobitak.

koc,
Nije po mom mišljenju da firma bolje posluje, to ti govore podaci i brojke, a što se tiče stanja firme i cijene dionice vidiš da je sve moguće, kao i na mnogim drugim dionicama.

neće uvijek biti ovako.

Davnih dana burza nije odrazavala stanje u ovoj firmi, slazem se s Meg 🙂

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Kada je sve tako bajno i krasno a cijena po vama prava sitnica ne preostaje vam ništa drugo nego ulupati sve pare u Ingru. Kako Hugo kaže izaberi jedan broj sigurno ćeš pogriješiti. Haha

Kako legendarno! 🙂

Uvijek konstruktivna rasprava.

Definitivno LIKEam. :-)))

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


I probili 400k na asku 😉
Evo probili i 300 000. Sad je 290 000, ali kao što rekoh to je nevažno. Tako da nemoramo više to isticati kao relevantan ppodatak, zar ne Pozz

neće uvijek biti ovako.

Danas odmor od burze zahvaljujući HT-u.

Agram trader ne radi…možda je to i dobro da se zaustavi rasprodaja?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Danas je zadnji dan da se prijavite za skupštinu dioničara koja će se održati dana 29.09.2015.g.
Tko želi ići neka ispuni prijavu na INGRA-nim stranicama

Pozdrav Ingrašima


Danas odmor od burze zahvaljujući HT-u.

Agram trader ne radi…možda je to i dobro da se zaustavi rasprodaja?


Dobro jutro!
Ne radi ti cijela burza.

Mobitelija proradila, uskoro bi moglo i ostalo, ali bolje da ne s obzirom na provaliju vani.

Evo ga…predotvaranje…

Nestao i support na 2,8x… 🙁

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ma kakav suport, cilj je dokupiti što niže.

Psihologija medvjeda.

Vidimo se na Skupštini!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

nemoze se skupit nista ispod 3 kn..zavrsena razina…sljedeca veca izmjena oko 4 kn..dotad ,trla baba lan [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


nemoze se skupit nista ispod 3 kn..zavrsena razina…sljedeca veca izmjena oko 4 kn..dotad ,trla baba lan [emo_smijesak]

to već sad 2. put [emo_smijeh]

New Report

Close