INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



8.00 kuna na 8.30 u 2 sata a sta nas tek ceka u poned.
U PON SE PLACA ULAZ U OVU DIONICU 8.50

Kaj nije trebala biti neka vjest ovaj tjedan?

[/quote]
Tko to garantira po 8.50 u ponedjeljak a europske burze svakim danom sve niže prije bih rekao bit će dobro ako ne probije branu na 7 kuna.

Poznati ulagači su se ukrcali ispod 8 kuna. Sada mora proći par dana da se to slegne, da ih poslije ne bi Hanfa "ganjala" za takozvane "povlaštene" informacije. Zato je ovo "zatišje" prije objave, da bi ispalo na kraju kako nitko nije imao nikakvih spoznaja o tome. Tako je bilo i prošle godine prije najave vojne bolnice kada se cijena par dana vrtila na 11 – 12, a onda u roku 10 dana odlepršala na 18 kuna.


Evo 19.000 komada na 8,40 pa tucite!

Zatukao se sam. Nemaaaa.

neće uvijek biti ovako.

strašilo se maknulo [thumbsup]


Evo 19.000 komada na 8,40 pa tucite!

izgleda da se predomislia sa prodajom, povukao se bio na 8.50, ali sad su mu došli isto preblizu pa odma pobjegao…hahaha…koju pokušaj utjerivanja straha [tongue]

kukulele gdje je ovaj 17000 komada….idemo up rekao sam 8.50!
usput ja sam postavio 17000 ma prodaji [lol]

dan poslje sutra




8.00 kuna na 8.30 u 2 sata a sta nas tek ceka u poned.
U PON SE PLACA ULAZ U OVU DIONICU 8.50

Kaj nije trebala biti neka vjest ovaj tjedan?

[/quote]
Tko to garantira po 8.50 u ponedjeljak a europske burze svakim danom sve niže prije bih rekao bit će dobro ako ne probije branu na 7 kuna.
[/quote]

kolega previše gledate SF filmove… [lol]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


Poznati ulagači su se ukrcali ispod 8 kuna. Sada mora proći par dana da se to slegne, da ih poslije ne bi Hanfa "ganjala" za takozvane "povlaštene" informacije. Zato je ovo "zatišje" prije objave, da bi ispalo na kraju kako nitko nije imao nikakvih spoznaja o tome. Tako je bilo i prošle godine prije najave vojne bolnice kada se cijena par dana vrtila na 11 – 12, a onda u roku 10 dana odlepršala na 18 kuna.

imams 100!
funny day…. mogli bi u pon krenuti 8.80

dan poslje sutra

raste na kraju petka !
a joooj što će neki žaliti… [rolleyes]


8.00 kuna na 8.30 u 2 sata a sta nas tek ceka u poned.
U PON SE PLACA ULAZ U OVU DIONICU 8.50

a šta sam reka….

dan poslje sutra

Ugodan vikend svima. Nastavak slijedi, zar ne ? [thumbsup]




8.00 kuna na 8.30 u 2 sata a sta nas tek ceka u poned.
U PON SE PLACA ULAZ U OVU DIONICU 8.50

Kaj nije trebala biti neka vjest ovaj tjedan?

[/quote]
Tko to garantira po 8.50 u ponedjeljak a europske burze svakim danom sve niže prije bih rekao bit će dobro ako ne probije branu na 7 kuna.
[/quote]
Evo probilo danas kolega.

Pozdrav

New Report

Close