INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IngraDET nije Ingra….

Danas napadamo 9

@S400
LP prijatelju !!
I dalje stojim iza riječi o kokoškama, praznim halama, propasti GIGANTA i ostataka kako ste naveli vojnog programa…. sve se svodi da Holding drži jedna hala nekadašnjih šinskih vozila, sada specijalna vozila. Drago mi je da i ĐĐ i Ingra idu u nebo.
Ipak Ingra je po meni br.1 spram ĐĐ i ako nastavi s borbom oko potraživanja dugovanja u što ne sumnjam a i potragom za novim poslovima koji joj se otvaraju svakodnevno, ne sumnjam kako veli frend Peyo da je sutra vidimao na 100 kn, ali ne s 27 na 100 nego s 3,80.. Nisam čitao sve postove, vjerovatno je ovo već netko stavio, ako nije evo pročitajte ili zanemarte: http://www.energetika-net.com/vijesti/obnovljivi-izvori-energije/dobar-posao-u-iraku-11232
LP

I very much love INGRA !!

http://www.2shared.com/photo/6VAzwTCv/INGR3.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

paničari prodaju i dalje čvrst ask… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

ASK na 8,40 prva, a prosipa se po 8,01. Tko je ode lud?

Pokušaj obaranja broj xy. Mission failed. Novi pokušaj sutra. Na bidu do 8,00 nekih 60k komada

"alea iacta est"


Medo ti baš nemaš sreće s prognozama jelda [rolleyes]

Izgleda da ipak ima… ili nešto zna, što ostali ne znaju…?

65000 komada na kupnji do 8, izgleda da su investitori uvidjeli koliko je ovo jeftino.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


65000 komada na kupnji do 8, izgleda da su investitori uvidjeli koliko je ovo jeftino.

nemojte podcjenjivati prodaju….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Sada napadamo i mi !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!


IngraDET nije Ingra….

a ovo je? citiram: U Njemačkoj INGRA je prisutna gotovo od samog početka svog poslovanja, a danas, u okviru GIU INGRA-DET objedinjuje oko 40 hrvatskih društava koji po sustavu kontingenata rade u Njemačkoj

New Report

Close