INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

11-12 marenda

idući tjedan će bit bolje...


Ovdje kao da se sprema novi val dokapitalizacije, ovaj put po 10 kn.

ako bude tako, onda je izvjestan novi pad na 4 kn…sjeti je što je bilo nakon prethodnog dokapa

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

a

idući tjedan će bit bolje...

prodo sve na 8.xx

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

ova ingra je samo dokaz da tržište nije mrtvo i da love ima

Je li bilo kakvo ocitovanje uprave?

Zahvaljujući potpresjedniku Čačiću imam nade da će građevinski sektor potegnuti i povratiti nekadašnje vrijednosti. Evo i treći puta ponavljam: Do 2020. godine za 10.000 Ingrinih dionica će se moći kupiti stan ili kuća u Zagrebu. Sad sam 100 % siguran.

Ovo je ludo!!! Nakon 30% rasta u jednom danu, mislim da nitko ne zna gdje će. Tko će se prvi ispuhat, kupci ili prodavatelji? Moje srce to nije izdržalo i kad mi je pisalo +78% morao sam prodat na 8.1x. Nadam se brzom povratku unutra.

jos samo 33.195% i na nuli sam!

Nema ovdje ništa novo ni u velikom padu cijene niti u ovom rastu, vise nema privatizacija kao 90tih pa je ovo drugi način kako jeftino kupiti firmu.

Lp sa Balkana

To bi bilo to od rasta…vrijeme je za hlađenje.
Prodaja raste kao glive poslije kiše.
Tko se usuđuje prespavati u Ingri preko vikenda?

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...


ako bude tako, onda je izvjestan novi pad na 4 kn…sjeti je što je bilo nakon prethodnog dokapa

Narvno. Firma nije u stanju financirati svoje dugove, a raste 100% u tjedan dana, tu nesto ne stima…

Krepat ma ne molat.

New Report

Close