INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako možeš pisati da e svake godine dug veći kad e MANI. Nie li bio preko miliarde a sada e mani. Neto dug na dan 31.12.2011. iznosi 976 milijuna kuna i smanjen je za 13,6 milijuna kuna u odnosu na 31.12.2010. [/b]

DA neistine su da je dug preko milijarde…on je sada 976 milijona uz značajno smanjenje od 13,6 u odnosu na godinu prije…tim ritmom treba manje od 72 godine da se cijeli dug otplati…ako se neće povećavati…a ako podijelimo taj dug sa brojem dionica dobivamo: DUG (976 000 000)/BR.DIONICA (13 454 200)= 72 kn duga po dionici…idem se ja postaviti na 6 brže bolje
[smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

U 2011-2/12 ugovoreno 535 000 000 poslova. Tu su i 3 bolnice u MK kao i 45 000 000 duga grada i ZG i 6 000 000 dug za bolnicu. Tu su i gotove vile Lapad spremne za prodaju kao i poslovi koji se završavaju a nisu do kraja isplaćeni. Od Arene dolazi godišnji prihod u desecima milijuna. I sad govoriti o stečaju, hmm, da li je ljudski?

Bravo Megido,zato im ja boldam postove da se ostave Ingre i sa par stotina kuna odu u kladionicu,tu im je veća šansa da dobiju,nego da svojim glupostima i redovitim ocjenjivanjem svakog iole konstruktivnijeg posta sa jedan posto gube vrijeme.


E, ljudi moji, bas steta koliko mi dobre energije bespotrebno bacamo na rasprave [embarass]…

Da Vas pitam nesto.
U FI, pod pasivom, ima stavka "Rezerve za vlastite dionice" , sa istim iznosom (2010 i 2011) – 9.000.000 kn. Moze li mi to neko objasniti… i interpretirati.
Hvala!


Što tu treba objašnjavati, sve je rečeno.

neće uvijek biti ovako.



Kako možeš pisati da e svake godine dug veći kad e MANI. Nie li bio preko miliarde a sada e mani. Neto dug na dan 31.12.2011. iznosi 976 milijuna kuna i smanjen je za 13,6 milijuna kuna u odnosu na 31.12.2010. [/b]

DA neistine su da je dug preko milijarde…on je sada 976 milijona uz značajno smanjenje od 13,6 u odnosu na godinu prije…tim ritmom treba manje od 72 godine da se cijeli dug otplati…ako se neće povećavati…a ako podijelimo taj dug sa brojem dionica dobivamo: DUG (976 000 000)/BR.DIONICA (13 454 200)= 72 kn duga po dionici…idem se ja postaviti na 6 brže bolje
[smiley]
[/quote]
A Arenu i sve ostalo što ima i ugovorene poslove ćemo otpisati i pokloniti beskućnicima. Hahahaha, e moj vatreni, nije ti lako. Uživaj u životu. Ajd zdravo. Svašta se ovdje može pročitati pa i nasmijati ludostima. hehehe……

neće uvijek biti ovako.


MEGIDO1 @ nema tebi pomoci dok ne skines te ruzicaste naocale .uostalom cjena sve govori…nemoj nas uvjeravat u svoje krive procjene
i jos nesto :TRZISTE NITKO NIJE POBJEDIO !!!!

Samo mi ti nemoj pomagati. Uživaj u kraćenju i burecima. Ipak sam pogriješio što sam o tebi imao visoko mišljenje. Pozz i the end. IGNORE.

neće uvijek biti ovako.

Vatreni idi igraj neke utakmice virtualne,u kladionici,nije za tebe burza,kad ne znaš da ima dug ali i neka imovina napraljena iz tog duga,tj pasiva i aktiva,a bilanca za one koje ih znaju čitati govori da je imovina trideset kuna po diionica a cijene na burzi 4,7 što čini book value od 0,15 posto,sjedi jedan.

MEGIDO1 @ no problem…sretno u dokupu [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[DA neistine su da je dug preko milijarde…on je sada 976 milijona uz značajno smanjenje od 13,6 u odnosu na godinu prije…tim ritmom treba manje od 72 godine da se cijeli dug otplati…ako se neće povećavati…a ako podijelimo taj dug sa brojem dionica dobivamo: DUG (976 000 000)/BR.DIONICA (13 454 200)= 72 kn duga po dionici…idem se ja postaviti na 6 brže bolje
[smiley]
[/quote]

Ma ja nevjerujem da sam ovo pročitao, bože sveti [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

kolega Pozitivo,

sjecam se da ste apelirali na strplljenje jos tamo negdje na cijeni od cca 30kn po dionici.

mozete li malo objasniti sto ste pod time misili ?

ovako nekako su izgledali Vasi postovi:

"jos samo malo strpljenja molim! [pray] "

@ dedo

Rezerve se formiraju iz dobiti tako su neke godine dio neto dobiti prebacili na rezerve za vlastite dionice a kako izgleda nisu ništa kupovali.


@ dedo

Rezerve se formiraju iz dobiti tako su neke godine dio neto dobiti prebacili na rezerve za vlastite dionice a kako izgleda nisu ništa kupovali.

Zato sada mogu sa tih 9 mil. kuna uzeti 15% kompanije. Kad to naprave sigurno nam neće javiti, prije nego sami vidimo, a onda je već kasno.

Bravo momci 9 miliona u rezarvama sa odlukom skupštine da mogu kupovati vlastite dionice a oda iha poništit,pa povećati neto vrijednost kompanije,tako se konstruktivno analiziraju izvješća a ne lupetanjem gluposti.Sretno i nadam se da će nepismene burekđije napustiti ovaj forum,a što se tiče ong velikog naloga,on je riješen mimo burze,pratite OTC trgovanje.

New Report

Close