INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



s 400

he…biga, nekima je ovaj način socijalizacije i komunikacije jedini način i prilika za reprezentirat svo bogatstvo etike i morala koji posjeduju.kakav smo narod već sam napisao, da smo imalo drugčiji ne bi bili tu di smo. ne zaslužujemo i ovo što imamo. koliko lešinara ove močvare se sjatilo na ovoj temi, nisu gladni samo uživaju kljucat po ranama.


Ako se ne promijene dok im je vrijeme neki će početi plakati tek kad dođe Isus. Kako imaju samo hrabrosti šaliti se takvim stvarima. Više se za Ingru brinu ovi koji nemaju dionice a čekaju svakom lipom dolje i sve su veseliji jeftinijoj kupnji ali opet im je preskupo pa čekaju još….Koji likovi, lešinare nebi vrijeđao, ipak su to stvorenja stvorena za takav život a čovjek je bio kruna stvarstva, a vidi u što se pretvorio….
[/quote]
Pa ovo je za nevjerovat…Isus???…hrabrost u šali???…pa ko kaže da se šalimo????… pa nekolicina nas od 13 kuna govori da je dionica precijenjena i da će dolje…i ona i ide dolje…vama se to ne sviđapa prozivate masone, Nato, vanzemljake i sunčeve pjege za pad…i slijepi ste kod zdravih očiju….ja vam nisam za to kriv..svi što gube se ljute, veli Balašević…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ovdje vas ima mali milijun koji liparite, zato što je dionica jeftina, kad vas maher ošiša do kože, tada, su svi drugi krivi za vaš gubitak. kada sam pisao da je dionica JUNK, dijelili ste mi kulje, moderator me brisao itd. sada kada istina dolazi na vidjelo sada sam psihopat.

Čude me fondovi ….puni su ko šipak a puštaju ovo , ne izgledaju zabrinuto ……hm….možda nije ta situacija tako loša kolko ovdje bezveze trubite …katastrofičari …sa 320000 kuna u minus 10 % …a jes količina …to su nekad pokrivale 5-6 dionica … možda je ipak vrijeme za kupnju !!???

Čitam pomalo jadikovke na ovom topicu i prilažem sliku koja govori više od tisuću riječi.
No comment…
Sretno svima koji su još uvijek ovdje, a nisu daytraderi i špekulanti na padu.

Ja kupujem i dalje, a vi kako hoćete, bar sam siguran da me neko neće svojim injženjeringom ostavit bez dionica, a vrijednost će im uvijek bit kakva takva. Obožavam padajuće noževe, ali samo kad imam slobodnog novca kao sada, ajmooo jeftino kupim-samo da kupim.

4,08… i to bez Fi

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


4,08… i to bez Fi

Očito nekom pznat Fi…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


4,08… i to bez Fi

JA velim da peyo izlazi….vrijeme će pokazati…mislim padala bi i bez toga, ali on koji je pisao po 50 postova na ingri…sada ga nema, a poklopilo se to sa ovim…hm skliznućem do 4 kn…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

prosjek mi je 4.15
vrlo odlično

kako to da nije zaustavljeno trgovanje na 4,08?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


kako to da nije zaustavljeno trgovanje na 4,08?


nisi pazio [rolleyes]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://zse.hr/default.aspx?id=32822
Po ovome je trebalo stati na 4,19kn.

New Report

Close