INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još manje mi je jasno tko sada kupuje , Đuro odustao ( možda , vjerojatno … ) , stečaj pred vratima ?!??!

kupuju oni kojima je voda došla do ušiju pa kupnjom pokušavaju zaustaviti pad u bezdan pa ako u tome uspiju, potom se iskrcati oko 4-5 kn

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

@aha znaci duro kazete nece kupit ingru? Pa ste vi stecajni upravitelji stupili na snagu,ajde neka uvik ista prica. Lp




http://www.medjimurje.hr/clanak/2990/2012-08-14/visokogradnjini-odvjetnici-predali-zahtjev-za-otvaranje-stecaja-ingre

Tko je ovdje lud?


Stečaj nam ne gine vrijednost dionice kad se proglasi je NULA kuna. [cry] [bye]
[/quote]
Bježite van dok još ima kupaca. [wink]
[/quote]

Zanimljiv je ovaj sa 35 K komada na 4,50 kn.

Da bi DDJH skupio što veći broj dionica u ponudi nužno je da cijena na burzi padne što niže. Već su prvog dana zaigrali na strah dioničara i ovo je samo nastavak, pisao sam o tome. Ne kažem da morate kupovati dionice Ingre sada ali ne morate niti nasjedati na novinarske konstrukcije i plaćene članke.
Mislim da Međimurje ne može pokrenuti stečaj jer nije Ingrin vjerovnik sve dok se ne okonča sudski postupak u eventualno njegovu korist. Stojim iza onoga što sam rekao, a to je da će DDJH dosta jeftino (5,97 kn) steći kontrolni paket Ingre (25 ili 50 %), a što će onda s tim, to samo Bog zna.

Ovaj "forum" je fascinantan. O kakvom Vi stecaju pricate. Sve puno spekulanata koji pojma nemaju o nicemu (istina nemam bash ni ja :), ali bar sam uvjeren da do stecaja nece doci, a to sam vec nekoliko puta rekao prije). Stecaj po kojoj osnovi, zato sto je blokiran racun 4 mjeseca, da i, koliko ingra ima vrijednost, a koliko duga, zijev, mozda sam u zabludi, ali vjerujem kako ce tobogana na ovoj dionici gore dole biti jos par godina.

Rusitelj vlade ^_^.

ovdje još uvijek tinja 1% nade da će se ingra nekim čudom izvući, ali ako još samao 1-2 vjerovnika podnesu zahtjev za stečaj onda je definitivno GAME OVER

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

@Neven5 , SethHka
Napokon tekst za komentar…. do sada sve sama sranja pa se nisam štel miješati…. dobar tekst i iskren !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!



@aha
znaci duro kazete nece kupit ingru? Pa ste vi stecajni upravitelji stupili na snagu,ajde neka uvik ista prica. Lp

kako god, ali ovaj zahtjev za pokretanje stečajnog postupka u bitnome komplicira najavljeno preuzimanje…nejasno mi je međutim, zašto si međimurje izbija poziciju i pokreče stečajni postupak umjesto da je pričekalo da ddjh preuzme ingr i deblokira račun …

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Vi ste ludi, mislite da će Opi dozvoliti da to ode u stečaj i da sve izgubi, bas bi to volio vidjet

U kome svijetu ti živiš….pa ovi iz uprave su sklonili milijune na svoje račune u Švicarskoj…pogledaj samo koliko su utržili za svoje dionice 2007. i 2008…U hrvatskoj kad tvrtka ode u stečaj onda najebu dioničari, radnici i država, a uprava se seli u neku drugu tvrtku, ministarstvo ili inozemstvo bez ikakvih posljedica. Openheim je pun ko brod i baš ga briga za tebe i naše mirovinske fondove…uvalio je i bivšeg predsjednika u NO kako bi se zaštitio od eventualne kaznene odgovornosti. Nije ovo USA gdje ti oduzmu sve nekretnine i pokretnine i po kratkom postupku osude na 750 godina zatvora

Zanimljiv je ovaj sa 35 K komada na 4,50 kn.

40k na prodaji na 4,50… spasilo ga uravnoteženje inače bi puko ko kokica…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA





http://www.medjimurje.hr/clanak/2990/2012-08-14/visokogradnjini-odvjetnici-predali-zahtjev-za-otvaranje-stecaja-ingre

Tko je ovdje lud?


Stečaj nam ne gine vrijednost dionice kad se proglasi je NULA kuna. [cry] [bye]
[/quote]
Bježite van dok još ima kupaca. [wink]
[/quote]

Zanimljiv je ovaj sa 35 K komada na 4,50 kn.
[/quote]

I ovaj na prodaji ga je skužio , 40 k kom na 4,5 ! Mislim da će oba dva nestati uskoro !

neki danas love padajuće noževe za par % zarade, samo pazite da u ovoj igri ne ostanete bez prstiju jer ako se potvrdi da se otvara stečaj, cijena će kao metak prema 3 kn….

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!


neki danas love padajuće noževe za par % zarade, samo pazite da u ovoj igri ne ostanete bez prstiju jer ako se potvrdi da se otvara stečaj, cijena će kao metak prema 3 kn….

3 kune ??? To bi bio odličan izlaz, bit će i gore od toga.

samo da ne bude plača za koji dan, od ovih šta su " jeftino kupili"

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ako mi netko može reći što se događa s malim dioničarima u slučaju objave stečaja, a što se događa s dionicom ako ju preuzme Đuro?

New Report

Close