INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra vrjedi više od 10KN mislim da bi bila realna cena 15KN no vrjeme če pokazati kde idemo..ali diskonti neče trajati zauvik..pozdrav svima dioničarima A oni ko vole rušiti cijenu još jedna poruka.. Hrabro..hrabro dečki 🙂

[color=blue][/color]





Ovoga???? Kojega????

Pa, kakav je to komentar HG Spot se trži skuplje nego Ingra??? Kakve to veze ima jedno sa drugim???
[/quote]
Da kakve, pa koliku vrijednost imovine ima hgspot a koliku ingra, šta ti tu nije jasno???? Ili misliš da ova cijena odražava realu vrijednost dionice??
[/quote]
Meni je sve jasno za razliku od tebe, majko mila bilmaza!? Pa čovječe, Ingra ima 13.545.200 izdanih dionica, a HG Spot 330.000 izdanih dionica!!! Bože sačuvaj nas ovakvih investitora, zato nam burza i jest u ovakvom stanju!
[/quote]

Ajme da mi ti sad nisi ovo rekao ja to nebi nikada saznao, majko mila stvarno sam u ku…
[lol] [lol]
Opet te ja pitam kakve to ima veze s tržišnom cijenom??? Može li se hgspot tržiti po 2 kune, a ingra po 20???
[lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

šta sve čovjek može ovdje pročitati – nisam za moderiranja ali ovakvo nešto, mislim, stvarno…





Ovoga???? Kojega????

Pa, kakav je to komentar HG Spot se trži skuplje nego Ingra??? Kakve to veze ima jedno sa drugim???
[/quote]
Da kakve, pa koliku vrijednost imovine ima hgspot a koliku ingra, šta ti tu nije jasno???? Ili misliš da ova cijena odražava realu vrijednost dionice??
[/quote]
Meni je sve jasno za razliku od tebe, majko mila bilmaza!? Pa čovječe, Ingra ima 13.545.200 izdanih dionica, a HG Spot 330.000 izdanih dionica!!! Bože sačuvaj nas ovakvih investitora, zato nam burza i jest u ovakvom stanju!
[/quote]

šta sve čovjek može ovdje pročitati – nisam za moderiranja ali ovakvo nešto, mislim, stvarno…

nije mu jasno – možda bude kada dobije po džepu sa takvim razmišljanjem !
[thumbsup]

Vi tu kao nešto očekujete od ove dionice??? Pa i slijep čovjek vidi da ide ispod 5 kuna…

Nisam znao da slijepi vide !!!

Danas novo dno-super. kako li se osjećaju oni koji su priželjkivali 8 kn i dobili pa kupili na margin? Sada drugi njih ugrožavaju i hoće po 7,50, pa kada dobiju onda će i oni plakati na 7,00 a drugi priželjkivati 6,00. I dokle tako majstori??? Svi kupujete svi gubite. Do 0 kn, dalje neće ići, pa vi potjerajte nizbrdo i gubite po prihvatljivih 3-5% i tako nekoliko puta režite pozicije. Vidim nema dežurnih pljuvača koji su na 9,80 drukali za pad na 8. Sada i oni strepe da im margin ne pukne na 7,00 dok im drugi drukaju na tu cijenu i niže.
Hoćemo li se opametiti i zarađivati na rastu ili i dalje mislimo da se može zaraditi na padu???

neće uvijek biti ovako.

Ja stvarno više nemam živaca i komentara na ovaj pad cijene i stalno klizanje. Dokle će to iči i ima li i malo razuma na ovoj burzi. Ili smo mi svi koji smo kupovali budale ili su budale oni koji sada prodaju.


Danas novo dno-super. kako li se osjećaju oni koji su priželjkivali 8 kn i dobili pa kupili na margin? Sada drugi njih ugrožavaju i hoće po 7,50, pa kada dobiju onda će i oni plakati na 7,00 a drugi priželjkivati 6,00. I dokle tako majstori??? Svi kupujete svi gubite. Do 0 kn, dalje neće ići, pa vi potjerajte nizbrdo i gubite po prihvatljivih 3-5% i tako nekoliko puta režite pozicije. Vidim nema dežurnih pljuvača koji su na 9,80 drukali za pad na 8. Sada i oni strepe da im margin ne pukne na 7,00 dok im drugi drukaju na tu cijenu i niže.
Hoćemo li se opametiti i zarađivati na rastu ili i dalje mislimo da se može zaraditi na padu???

Hoće li Ingra doći do 0 kuna a da HANFA ne preduzme ništa kao i u slučaju Kamenskog ?

Meni stvarno nije jasno kakvi ljudi ovdje trguje, pa svima je jasno da se radi o ponudi i potražnji ( jel tako ) i nikakve spike tipa nemojte kupovati niže neće pomoći, cijena će gore kad ljudima neće biti u interesu prodavati jeftino…tako da čekamo pozitivno izvješće, a i ono će stići…


Ja stvarno više nemam živaca i komentara na ovaj pad cijene i stalno klizanje. Dokle će to iči i ima li i malo razuma na ovoj burzi. Ili smo mi svi koji smo kupovali budale ili su budale oni koji sada prodaju.

[bye] [undecid]

Čemu panika,ne pada od jučer već pada dvije godine ,već sam nekoliko puta ponovio ,ne kupovati neglede na cjenu ,do pozitivnih vjesti i konkretnih ugovorenih poslova,napominjem ne jednog nego nekoliko kvalitetnih i dugoročnih profitabilnih projekata koji će donjeti kvalitetne promjene u kvartalnim FI,polugodišnjim i godišnjim FI.
Oprosti na iskrenom razmišljanju ,ali jedna od opasnijih dionica u zadnjih nekoliko godina gdje je siguran gubitak uloženih sredstava ,neglede na cjenu ulazka.


Ja stvarno više nemam živaca i komentara na ovaj pad cijene i stalno klizanje. Dokle će to iči i ima li i malo razuma na ovoj burzi. Ili smo mi svi koji smo kupovali budale ili su budale oni koji sada prodaju.

Ja znam da sam ja budala šta sam je kupija za druge ne znam.
Sad me nije briga na gubitak………neka ode do nule….evo odma sutra…….

New Report

Close