INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novi ATL

Lijepo smo startali nema što, ode cijeli Crobex cca -2% u prvih 5 minuta igre.

…jesem ti miša…

DAJ PET !!!

Prilika za jeftini dokup i daljnje snižavanje prosjeka ?????????????????????????????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Zovite Hanfu !!! Netko jeftino prodaje Ingru !!!

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

fino sam danas pazario, ajde sad bar do 8,50 kn dignite i meni dosta [thumbsup]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Nemam ingru i ne namjeravam ju kupovati. No po današnjem danu se vidi da ju netko namjerno ruši


fino sam danas pazario, ajde sad bar do 8,50 kn dignite i meni dosta [thumbsup]

Zbog takvih jajara kao ti, ingra i je gdje je.

@steel

ne zamjeraj jajaru. svi bi mi isto na njegovom mjestu, digli 6-7%. meni je žao što sam danas zakasnio na otvaranje…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Samo da napomenem. Ako je sve ovo zaista igra da se izvuku novci iz mif-ova, nadam se da će voditelji tih istih mif-ova u bajbukanu. Po zakonu bi trebali….

Iskreno neznam čemu se sekirati. Ja sam lijepo došao s terapija i vidjevši cijenu ugodno se iznenadio.. ops eto je ispod 8 kn, neka ali vjerujte mi netko će se debelo smijati a netko opet plakati. Ne prodavati moja preporuka onima koji imaju, mislim na veće količine (kao npr ja). Nema panike i nedajte da Vas uhvati panika. Uzmite si lijepo radno vrijeme 8 sati ili 6 satni graf i vidjet čete dokle to može ići, dokle će ići a bogme i kada će se okrenuti. Mogu pojedinci govoriti da ovdje ne radi ili radi TA. Ja velim da radi. Upravo sam opet u dokupu, bit će Vam prezentirano copy/paste !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

I nadao sam se ovoj ocijeni.. lijepo zamolite gosp. Invertera da Vam stavi graf ako hoće, ja neću iz osobnih razloga. Pisao sam Vam i stavio graf dokle ide ingra i crobex na savjeti, gr….. !! [angry]

I very much love INGRA !!

New Report

Close