INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega banarama šta vi očekujete mislim na cijenu ingre do kraja godine? Lp


kolega banarama šta vi očekujete mislim na cijenu ingre do kraja godine? Lp

Skromno očekivanje je negdje oko 22 kune, a neskromno ili realnije je oko 30 kuna. Vjerovatno mislite da sam lud, ali eto to je moje viđenje!

ok hvala

zadnji vrijednosni ugovor sklopljen je…?
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

Očekivao sam nešto bolje knjige, moram priznati. No što je tu je.

cijena polako klizi prema dolje, kao da svi čekaju tko će prvi stisnuti "PRODAJ" po 8 kn, pa da svi krenu za njim.
nije ni čudno jer -32 milijuna kuna gubitka u prošlom kvartalu je stvarno koma rezultat [embarass]

Pa baš vam se ne bacaju novci koliko vidim…………….najavili potop,a ono …….pojeo vuk magare.

peyo

Većina bi da to netko drugi sruši, pa da se onda zaustavi trgovanje za ostale a da oni na miru mogu kupiti željenu količinu. Tako mi se čini!


Većina bi da to netko drugi sruši, pa da se onda zaustavi trgovanje za ostale a da oni na miru mogu kupiti željenu količinu. Tako mi se čini!

a meni se čini da 99% forumaša moli Boga da netko digne cijenu na 9 kn pa da pobjegnu zauvijek odavde?!

cocson@
Slažem se i sa tom konstatacijom! Ima i onih koji će svako dizanje cijene pokušati iskoristiti da bi utekli.
Ali takvih je sve manje. Ovo je dionica za strpljive ulagače koji će znati iskoristiti ovu pomutnju na cijelom ZSE-u. Vjerujem da je Ingra u stečaju da bi cijena bila viša od ove trenutne, a nije.
U zadnje tri godine ovdje se serviraju samo loše vijesti, ako ima još tko kakvu neka je iznese, da završimo s time!

op, popapala maca… [thumbsup]

Nitko na ovoj burzi nije lud…samo sanjari ili pesimisti….

Zato glavu gore, svatko će dobiti svojih pet minuta…netkoih iskoristi a netko ne…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close